Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ködösítenétek vagy őszintén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ködösítenétek vagy őszintén megmondanátok hogy miatta nem lesztek ott azon az "eseményen"?

Figyelt kérdés

Annyi a sztori, hogy a lány visszautasította a közeledésemet de azért néha-néha összejártunk egy kisebb társaság keretében.Viszont mostanában döbbentem rá hogy ez nekem így baromira nem jó és azon gondolkoztam, hogy ha ő legközelebb ott lesz akkor én nem megyek el.mióta visszautasított már persze találkoztunk és úgy vettem rajta észre ,hogy (szerencsére) nem kezel emiatt másként.

Na a lényeg ha kérdezik(mert biztos,hogy rágni fogják a fülem),miért nem megyek el (és persze majd ezután a többire sem akarok) akkor mit mondjak az igazat vagy találjak ki valami kifogást?


2012. jún. 27. 21:48
 1/6 ASOT ***** válasza:
81%

szerintem:


1. menj el

2. ne találj kifogásokat

3. ne beszélj a csajjal

4. ne érdekeljen mit gondol

5. minden csinálj úgy mintha nem is akartál volna tőle semmit mintha meg sem történt volna

6. nézz át rajta (az fáj ilyenkor) :)

2012. jún. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
ÉN MUNKAHELYET AKARTAM VÁLTANI EZ MIATT, MEG PRÓBÁLOM KERÜLNI...-NEM JÓ FÁJ
2012. jún. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi mindkettőtöknek.

eddig is elmentem,az kimaradt a fentiekből:a csaj mivel alapjáraton is ki.aszott kedves így ilyenkor is az és így még rosszabb és azt nem tudom kikerülni hogy ne beszéljek vele mert ha ekdvesen kérdez valamit és el akar kezdeni beszélgetni én meg elutasítom akkor meg én leszek a szemét.

most jöhet az hogy ha elutasít akkor ne is akarjon beszélgetni csak és ezt én is így gondolom :ettől még 2embernek tudnia kellene normálisan kommunikálnia egymással csak és ez tudom hogy az én hibám de nekem nem megy.

Amúgy köszi a jótanácsokat.

2012. jún. 27. 21:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Mondj annyit, hogy nincs kedved menni.

Egyébként a legjobb 'bosszú' tényleg az ha átnézel rajta. Nekem is ez fáj jelen pillanatban, bár igaz hogy énnem adtam rá okot..de hidd el, mindnekinek rosszul esik.

2012. jún. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha ez a lány tényleg ilyen kedves, akkor kérd meg finoman, még találkozás előtt, hogy ne nagyon beszélgessetek, mert neked ez így kellemetlen.

Lehet, hogy kicsit megsértődik (nem hiszem), de némileg megoldódik a probléma.

Ne nagyon bujkálj, annál rosszabb lesz.

2012. jún. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azért gondoltam most arra hogy nem megyek el mert bízom abban hogy így a lánynak sem lesz feltűnő az hogy pont mostanában nem megyek el
2012. jún. 27. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!