Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartják manapság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják manapság a lányok unalmasnak azokat a férfiakat, akik becsületesen élnek, és nem bulizzák agyon magukat?

Figyelt kérdés
Fordult a világ, és ma már csak a bunkók, partiarcok kellenek? Miért nem kellenek a visszafogottabb, normálisabb srácok?

2012. jún. 27. 21:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
82%

én speciál nem kedvelem ezt a fajtát

sokkal inkább a visszafogottabbakat 17/L

2012. jún. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom..én magas vagyok,izmos,elvileg helyes,mégse volt még barátnőm..talán mert nem szoktam bulizni? 16/F
2012. jún. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
5%

visszafogottabb, normálisabb srácok azt hiszik mindent tudnak a lányokról és ilyen kijelentésekkel próbálják magukat vigasztalni.


Szerintem állom világban élsz, vagy rossz lányokat ismersz.

27/F

2012. jún. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
41%
Nem az a baj, hogyha nem jársz bulizni, hanem az, hogyha helyette otthon ülsz.
2012. jún. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Azok a lányok tartják unalmasnak, akik szeretnek bulizni, akiknek ez heti program. Ha ilyen lányt választasz, készülj fel rá, hogy mehetsz vele te is bulizni, meg olykor-olykor el kell fogadnod, hogy nélküled is megy a barátnőivel.

Nyilván egy olyan lány, aki nem jár bulizni, annak olyan srác kell, aki szintén nem jár...

A probléma azzal van, hogy neked olyan lány kell szerintem, aki az a tipikus bulizós menő lány. Ha nem így lenne, akkor ezzel a problémával nem nagyon szembesülnél. Keress olyat, aki olyan, mint te, legalábbis hasonló kikapcsolódást kedvel, ennyi...

2012. jún. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
0%

Fú de utálom ezt a kérdést!


Cserébe egy másik: Miért tartják a bulis csajokat egyből könnyűvérűnek?


Válasz a kérdésedre szerintem, mert egy buli izgalmas, a csajok szeretnek kiöltözni táncolni, és ha ezt nem kapják meg akkor az rossz nekik. Mert a buli egy izgalmas dolog. Mit nem szeretsz rajta? Láthatsz egy halom csinos nőt, majdnem levetközve, szexin táncolhatsz velük, meg csókolózhatsz hevesen, mkit nem lehet ebben szeretni???


Az eszem megáll! Pasik vegyétekmár észre, h a csajoknak nem egy szürke nyugdíjas ember kell, vagy legalábbis a belevaló csajoknak!


Ha szeretnél egy csendes egyszerű uncsi csajt akkor van egy halom nyávogós otthon ülős aki nem tudja élvezni az életet, és lehet azok közt válogatni, de akkor ne sírjon a szád az izgalmas csajok után!!!

2012. jún. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
14%

Előitélet!


A bulizós partiarc miért lenne bunkó??? és egy visszafogottabb pasi mitől lenne normális??? Hogy lenne normális ha nem életrevaló? ááááá

2012. jún. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
3%
Mi az, hogy becsületesen élni? Az, hogy hétvégén otthon kuksolsz? Mert akkor valóban unalmas vagy. Én 20 éves vagyok és minden hétvégén eljárok bulizni és iszogatni a lányokkal! És erről nem vagyok hajlandó lemondani! Mikor bulizzak, ha nem most? Képzeld, becsületesen élek, hétköznap robotolok az egyetemen, aztán hétvégén úgy érzem, hogy megengedhetem magamnak a dupla vodkákat és az ereszd el a hajamat! Miért nem keresel olyan lányt, aki nem bulizós? Nem értem az ilyen kérdéseket... A hétvégi bulizás az normális, a hétköznapi is belefér nyáron! Ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy akár nő, akár férfi, emiatt nem él becsületesen... 20/N.
2012. jún. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Nekem nem unalmas, nagyon sok jó dolog van a bulizáson kívül. Szerencsére vannak akiknek nincs erre olyan nagy igénye.
2012. jún. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Nemtudom de én is jobban kedvelem a bulizós hapsikat. :DD
2012. jún. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!