Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Van az iskolába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van az iskolában egy fiú, aki nagyon tetszik. Csak aza baj, hogy az iskolában van két különböző "banda" akik utálják egymást, és ő van az egyikben én meg a másikban.

Figyelt kérdés
És mikor multkor is ez kiderült, nagy botrány lett, mert a (volt) csaja is abban a bandában van. Egy időre elis felejtettem ezt a fiút, de a napokban észre vettem hogy mindig engem néz. És mikor feléjük megyek, rögtön rám mutat és elkezdenek a barátaival beszélni. És mindig úgy néz, mikor én nem veszem észre de utána mikor ránézek rögtön elkapja a fejét. És mikor focizik és én arra megyek, akkor mindig leveszi a pólóját és direkt odarugja nekem a labdát h dobjam vissza. És mostanában mindig ezen gondolkozom, és érzem hogy újra szeretem! De tudom, hogy soha nem lehetünk eggyüt, mert ha ez kiderülne akkor nekem végem.:( Most bejelöltem facebookon, hogy "adjak neki valami jelet". Nagyon reménytelen vagyok! Kérlek sokan segitsetek, mert nembirom! köszi:)
2012. jún. 27. 22:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kemény bandák lehetnek. Na de a lényeg, hogy emiatt hülyeség nem beszélni vele, vagy ilyesmi.
2012. jún. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
a bandát azért irtam ugy, azt nem ugy értettem. de ha meg beszélek vele ,akkor megint azlesz hogy mitakarok tőle. várom, hogy ő tegye meg az első lépést , de még semmi. de érzem hogy van valami!
2012. jún. 27. 22:08
 3/13 anonim ***** válasza:
El kell dönteni, hogy a banda a fontos vagy az élet!
2012. jún. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Most nem nyáriszünet van?
2012. jún. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
de nem merek ráirni. és mégis hogy kezdjem!? mert tudta hogy tetszett nekem! és vajon mit gondolhat?
2012. jún. 27. 22:11
 6/13 A kérdező kommentje:
nyáriszünet van, de ez az amit még mostanában tapasztaltam.
2012. jún. 27. 22:13
 7/13 A kérdező kommentje:
kérlek segits!!
2012. jún. 27. 22:18
 8/13 anonim ***** válasza:
Írtam privit!
2012. jún. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Yo hoomie, this is Groove Street bro...

Mond meg CJ-nek, hogy válasszon.

2012. jún. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi a redvás f@szt kell gyűlölködni???!!! Mi az hogy két banda!!! Te meg mész a csorda után és utálod azt akit kijelölnek neked hogy utáld??? Nem tartod ezt egy kicsit szánalmasnak??!!!


Lép ki az idióták közül!!! Ha a csávó értelmes és veszi a lapot akkor ő is így tesz, és lehet ismerkedni!

Komolyan a fiatalok néha annyira idióták hogy az már fáj!!!!

28F

2012. jún. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!