Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Randira hívott, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira hívott, mit tegyek?

Figyelt kérdés

sziasztok! 16L vagyok nem volt még barátom, eddig egyszer taliztam egy sráccal de az régen volt. Pár napja egy fiúval "találkoztam" neten, kb egyidős velem, és nem fogyott ki a téma, sokat beszéltünk és kérte hogx találkozzunk mert jó fej vagyok és hogy randizzunk majd vmikor, meghív meg ilyesmi..és nem tűnt unalmasnak.. nos nem pont az álom pasi de olyan átlagos aki ad magára, és én is átlagos vagyok. Igent mondtam, de most megijedtem.. ez olyan srác akinek tuti voltak már bnői, és miért állna le egy olyan lánnyal mint én?:( én tapasztalatlan vagyok, nem csókolóztam még, és félénkebb vagyok a fiúkkal, lassan nyílok meg.. pláne hogy élőben nem vagyok olyan szép mint a képeken, mert mindig ink egy profilból fényképezem le magam, és szép sminkkel, persze vannak "lesi fotóim" is, de a kép kicsit összevan nyomva, és vékonyabbnak tűnök mint a valóságban.. szívesen elmennék de visszaijedtem:( szemből sztem nem is vagyok olyan szép mint profilból és beijedtem:(( én nem akarok csalódást okozni, és az a baj hogy vágyok barátra de ha idekerül a sor, beijedek és ink indokot keresek hogy lemondjam.. de szeretném ha ezt legyőzném!

kérlek tudtok segíteni? köszi!


2012. jún. 27. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
menj el
2012. jún. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ja meg menőbb ruhái vannak, iphone szal értitek módosabb, míg én a kínaitól öltözködök és nem vagyunk annyira gazdagok.. és félek.. bocsi a helyesírási hibákért.. mondjuk az fura volt hogy egyet beszéltünk eddig és ilyen gyorsan a tali téma jött..
2012. jún. 27. 22:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
jajj ne parázz már :D hát igen ez az ára ha agyon van egy kép szerkesztve :D pont annyit is ér :D na de ez mind1. A pasi is veled egyidős lehet azért áll le veled, meg azért neki se lehet olyan túlzott nagy tapasztalata, elég fiatal, még ha azt is belevesszük, hogy hamar kezd mindent a mai fiatalság :D ezt az önbizalom hiányodat meg előtte próbáld elrejteni :D de túl rámenős le legyél, a lényeg, hogy add önmagad, ne feszengj :D vedd az egészet könnyedén :D
2012. jún. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem kicsit hirtelen volt ez az elhívás a részéről, de ha megértitek egymást, akkor ez így talán elfogadható. Verd ki a fejedből ezt a "miért állna velem szóba" dolgot, ne értékeld alul magad. Ha valaki szereti a másikat, akkor nem a vagyonát nézi, szóval emiatt ne aggódj. A külsőddel se foglalkozz, az pont elég, ha ápolt vagy, az "átlagos" lányok gyakran sokkal jobban néznek ki, mint a cicababák. Ha igent mondtál neki a randira, akkor szerintem menj el, élőben majd kiderül, hogy hogyan alakul a helyzet. Nem kell belemenned semmibe, amit nem szeretnél, és végül is egy találka sem kötelez téged semmire. Szóval találkozzatok, vesztenivalód nincs, ha normálisnak tűnik a srác, akkor remélhetőleg az is lesz élőben is. Sok sikert, és ne görcsölj, ne értékeld alul magad. :)
2012. jún. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is kínai cuccokban járok,mégis megnéznek a csajok:) Szval nem a ruha tetszik..szerintem csak félénk vagy,semmi bajod nincs,irány a randi!:)
2012. jún. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1. Ha neten keresel komolyabb szándékkal, tök fölösleges agyonretusált, jól beállított fotókkal pedálozni. Így jársz, mint most, élőben nem mered vállalni a fejed. Próbáld magad mindenféle szögből megmutatni, hogy így is tetszel-e?

2. Ha a srácnak szimpatikus vagy, miért ne mehetnél el? Egy tali semmire sem garancia, nem a kezed fogja megkérni, csak maximum ismerkednétek élőben. Ennyi. Lehet élőben nem is szimpi.

2012. jún. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi:) am nincs kiretusálva csak a színek vannak javítva
2012. jún. 27. 23:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Küldjél csak képet, megmondom, hogy mit csinálj! Egyébként meg nem a telefon teszi az embert. Ki nem sz*rja le milyen telefonja van. A francot se érdekli. Nem azért vagyok/járok valakivel, mert ******* telefonja van, hanem azért, mert csinos, kedves, okos, aranyos, vicces, jó vele lenni stb. Küld el privátba az e-mail címed.
2012. jún. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!