Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lánnyal is csókolóztam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lánnyal is csókolóztam, biszex vagyok? 19/L

Figyelt kérdés
2012. jún. 28. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Természetesen.
2012. jún. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
JA
2012. jún. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Divatrib*anc biztosan hogy biszex-e azt neked kell tudnod.
2012. jún. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy hajlamod van rá, de nem biztos.

Fiatal korban néha kipróbálnak ilyet lányok.

2012. jún. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nem biztos. :)
2012. júl. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
miért nem velem próbáltad ki inkább helyette, én férfi vagyok :P :D
2012. aug. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ha férfit akarok, találok hidd el...
2012. aug. 4. 00:42
 8/8 anonim ***** válasza:

A kérdés az, élvezted-e, vonzódtál-e a lányhoz. Mivel maga a szexuális orientáció azt jelenti, hogy hozzád képest az a másik milyen nemű.


Biszexuális: Olyan személy, aki mindkét nem iránt képes szerelmet vagy szexuális izgalmat érezni.


Tehát... Élvezted? Jól esett? Máskor jól esne lánnyal? És fiúval is? Ha ezekre igen a válasz, akkor vagy biszex. Ha nem, akkor nem. Pofonegyszerű, b@szki.


Bármilyen hihetetlen, meleg fiúk között is van, aki csókolózott lánnyal és leszbikus lányok között is akad, aki csókolózott fiúval, de nem élvezte, nem vonzódok hozzájuk, "csak becsúszott". (Részegek voltak, bizonytalanok voltak, poénból csinálták, miiitommén.)

2012. aug. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!