Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 4 lánnyal és 2 fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 4 lánnyal és 2 fiúval csókolóztam eddig, akkor biszex vagyok?

Figyelt kérdés
egyébkén lány vagyok, és a lányok a barátnőim voltak ,de nem szerelmi bnőim
2009. okt. 10. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
meglehet vagy csak kiváncsi vagy:)
2009. okt. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem, ez azt jelenti, hogy Tourette szindrómában szenvedsz. Napi 50 fekvőtámasszal tudod gyógyítani magad!
2009. okt. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
szerintem ne törődj vele, ha egy csaj biszex akkor az manapság nem érdekel senkit :D csináld azt ami és ahogy tetszik :P
2009. okt. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem, csak feltűnési viszketegséged van.
2009. okt. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
tisztázzuk, valaki nem attól biszex, h smárol egy azonos neművel, még attól se lesz biszex, ha kíváncsiságból lefekszik eggyel. biszexuális az, akinél szerelmi kapcsolatban nem számít, hogy az illető nő vagy férfi, mert őt mindkét nem ugyanúgy vonzza szexuálisan, így ha vkinek a személyisége szimpatikus számára, járna az illetővel akár azonos, akár különböző tőle a neme.
2009. okt. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
Nem, csak egy újabb eltévelyedett, elbaszott tini vagy a sok közül, aki a fene nagy jólétben már nem tudja, mit kezdjen magával.
2009. okt. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az vagy,nyugi.
2009. okt. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
utolsók utolsók közé tartozol. igaza van az előzőnek. egy k*rva vagy és kész :)
2009. okt. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

mekkora bunkó paraszt emberek vannak itt.. (Y)


bisex az aki mindkét nemhez vonzódik..

2009. okt. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azt a bisex kurv@ anyukádat!!!

vagy ilyet talán nem kéne írnom, mert velem is hasonló a szitu...Talán én voltam a 4lány 1ike akivel smártál azon a bizonyos szombat este?? :O csak neeem???:D

2009. okt. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!