Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális, tegyek ellene,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, tegyek ellene, vagy ne, lehet megjön majd idővel megint a kedvem?

Figyelt kérdés

Eddig sem nagyon érdekeltek a kapcsolatok, de mióta keresgélek szabad csajt megy el a kedvem tőlük (nem vagyok bu*i) egyszerűen köszönöm szépen meg vagyok barátnő nélkül, a boldogságomhoz elég a számítógépem, amin fullban megy minden játék és persze videót is vágok rajta, de ennyi elég nekem, hogy boldog legyek. Csend, néha kaja, haverok, gép, nyugalom.


16 vagyok, és már elég sok haveromnak van csaja, kezdem magam hülyén érezni. Egy időben sokat próbálkoztam de egyszerűen meguntam ezt a szépségversenyt és úgy érzem kiszálltam.



2012. jún. 28. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
nyugdotan... majd a gépet megunod és visszaszálsz 20 fölött, vesziteni valód nincs, talán addigra a korodbeli lányok kinövik azt a sok hülyeséget ami most szokásuk...
2012. jún. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Még bőven ráérsz a csajokkal foglalkozni. :)

Nyugodj meg, ha eljön az ideje, akkor a csajok jobban fognak érdekelni, mint a gép. :D

2012. jún. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!