Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik idegenekkel csókolóznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lila nyuszi kérdése:

Akik idegenekkel csókolóznak és ilyenek azok hogyan képesek rá? Józanon is csinálnák?

Figyelt kérdés

Nekem ez így egy kicsit üres, valahogy nem összeegyeztethető a lelkivilágommal. Milyen már érzelmek nélkül csókolózni? :S Más ha előtte beszélgetnek, ismerkednek, de ilyen helyeken nem nagyon lehet beszélgetni...


21/l


2012. jún. 28. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, eddig ez velem csak szakítás után, ittas állapotban fordult elő, de semmi több. Alapból én sem vagyok ilyen, de akkor jólesett, kellett az önbizalmamnak. :)

Egyébként valószínűleg józanul nem tettem volna meg. 25N

2012. jún. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik, ne csináld. Nem kötelező.


Én már jó néhányszor csináltam ilyet, mindig csak csókig jutottunk, szintén kellett az önbizalmamnak: tudni, hogy megkaphatnám, és aztán megadni a számom, ha felhív, lesz folytatása, ha nem, akkor nem. Mondjuk én nem járok olyan helyre, ahol nem lehet beszélgetni (minek?), ergo mindegyikkel beszélgettem, ismerkedtem előtte.


24/N

2012. jún. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nemtom, én is furcsán nézek ilyenkor... nekem is kell előtte azért fél/egy óra beszélgetés, h legalább az lejöjjön, szimpatikus-e a srác. Egyetlen esetben tudom elképzelni totál idegennel a csókot nulla beszélgetéssel, hogy mondjuk meglátom a tömegben, ő is pont rámnéz úgy, elindul felém és megcsókol... na az azért elég izgató tud lenni, de mivel az élet nem egy amcsi romantikus film, ezért nem tartom ezt lehetségesnek. De amúgy teljesen egyetértek veled.

21/L

2012. jún. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk srácoknak (persze nem mindenkinek) más a gondolkodásmódunk. Minden szépet és jót megcsodálunk a világban, ami csak elénk kerül (értsd: titeket), miközben gondolatban meg is döngetjük, persze null ismeretséggel. Ehhez viszonyítva egy csók már nem is olyan nagy falat. Nem mindenki csak a lelki érzelmeit kényezteti a csókkal, mely egészen hatással van a testre is.


Azért én is ismerkedek előtte egy kicsit, de ez csak az előttem szóló leányzók leírása miatt van, mert tudom, h még se lennének benne, ha csak úgy letámadnám őket.


Pedig ha egy nagyon szép csajt meglátok, nekem nem esne nehezemre.

2012. jún. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
velem is csak egy 2 éves kapcsolat végeszakadtával volt ilyen... volt egy srác akivel párszor találkoztam és a második alkalommal csókolóztam...de nem volt jó. mármint ő jól csinálta de én nem élveztem. mert noha tetszett, nem éreztem semmit... viszont egyszer csókolóztam a legjobb barátommal...az jó volt.
2012. júl. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!