Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha egy ronda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha egy ronda osztálytársam jobban bejön, mint egy sokkal szebb idegen fiú?

Figyelt kérdés

Nem tetszik az osztálytársam. Csak mindedjik osztálytársamhoz jobban vonzódok, mint egy idegenhez.

Ez normális?



2012. jún. 27. 08:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne az? :)
2012. jún. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kokeboy válasza:
Akkor inkább a belsőjébe szerettél bele mint a külsejébe.
2012. jún. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Őket már ismered,kicsit jobban bízol bennük..
2012. jún. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
...mindedjik........
2012. jún. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igazából meg nem ismerem őket. Sőt a nevüket is alig tudom.

Most leszek 9-es és ugye akkor új suli... minden.

Szóval a beiratkozáson találkoztam az osztálytársaimmal és nem mindedjik az a szuper helyes fiú. De hozzájuk mégis jobban vonzodok, mint egy teljesen idegenhez.

2012. jún. 27. 09:15
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a fenébe lettél te kilencedikes? "Mindedjik" magyartanár átenged nyolcadikban ilyen helyesírással?
2012. jún. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mobilról netezek. És a mobilom kicsit kevés szót ismer. Miután megírók egy kommentet vagy kérdést nem olvasgatom vissza.
2012. jún. 27. 10:02
 8/10 anonim válasza:
76%
A mobil nem szavakat ismer, hanem betűket. És mindegyiken van "g" és "y", legyen akármilyen ezeréves mobil is. Jó kérdést tett fel az egyik előttem szóló: átengedtek téged? Már ne haragudj, de kétszer ugyanazt elrontani, miután meg is mondták, hogy elsőre rossz... Meg ott az ikes ige is - amit ugyan soha senki nem ismer, de az is hibának minődül.
2012. jún. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerintem ez egy olyan oldal, ahol a kérdésekre válaszolnak, nem pedig a helyesírást kritizálják.
2012. jún. 28. 17:27
 10/10 anonim ***** válasza:

Értsd: Ez egy oldal ,ahol segítenek a kérdezőnek.:) És a helyedben én nem vitatkoznék. 9.-es létedre már igazán megtanulhattad volna ezt a szót... Neked egyenlőre még nem a fiúkon kell gondolkoznod ,hanem a tanuláson.


15/l

2012. júl. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!