Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti jobban szeretitek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti jobban szeretitek ha egy lány nyomulós vagy ha meg kell hódítani?

Figyelt kérdés
2012. jún. 28. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nyomulós...nehogymá én szenvedjek érte
2012. jún. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
jobban ha nyomulós.
2012. jún. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Inkább a kettő közti...ne olyan legyen hogy minden órában zaklassan, az egy idő után idegesítő...de az sem a legjobb ha meg kell hódítani, vagy is az nem baj annyira, csak azért ne húzzon olyan nagy falat..
2012. jún. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Adja meg ami jár egy kiéhezett kannak! :-)
2012. jún. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én szeretem ha nyomulós.. illetve szeretném :DD
2012. jún. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Yorxun Yorxun ***** válasza:

Mind a kettő jó!

Csak az a fontos, hogy egyértelmű jeleket adjon. :)

2012. jún. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Arany középút. Legyen érdekes és olyan akire vadászni kelljen, de ugyanakkor Ő is közeledjen. Mondhatni "kóstolgassuk" egymást és ne legyen egyszerű. Engem a kihívás sokkal jobban motivál, mint az egyszerűen megszerezhető. )
2012. jún. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

inkább nyomuljon, másoknál nincs szerencsém úgy tűnik xd

F18

2012. jún. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyomulós! :) Nem küzdök egy lányért se 3-4 hónap után úgy is félrekúr vagy kidob "már nem szeretlek annyira mint régen" szöveggel ne hogy már ezért szenvedjek ;)
2012. jún. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó ég fiúk! én ezeket a válaszokat nem hiszem el.. én pedig mindig úgy vettem észre, h jobban szeretik, ha nem nyomulok, mert ha érdeklek vlkt, akkor ő jön utánnam, s nem én utána. ti komolyan szeretitek, ha a lány pl mindig rátokír vagy ilyesmi?
2013. jan. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!