Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti szeretitek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szeretitek, ha egy szép lány bejelöl facebookon?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 8. 00:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen, de mit érek vele, ha utáan csak azért ír rám, hogy lájkoljam a képeit vagy még annyit sem tesz?!


Ja és én ronda fiú vagyok egyébként, szóval ha egy szép lány bejelöl egyből arra gondolok, hogy ez is csak ismerősöket gyűjt, mivel nekem van 1600 ismerősöm és persze hogy vonzó vagyok hirtelen. -.-"

2012. ápr. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
engem bejelölt egyszer egy, és örültem is neki. majdnem összejöttünk :)
2012. ápr. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is örülök, főleg ha normális, nem pedig egy agyatlan liba, de ha kapásból több ezer ismerőse van, akkor pár hét után le is törlöm...
2012. ápr. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen és utána arra verem.
2012. ápr. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
eskuszom oly boldog lennek ha ertenem a hasonlo kerdesek okat! te kedves kerdezo orvendenel annak ha kapnal az uton egy koteg 100 dollarost? Non Sens kerdes Vazzzegh!
2012. ápr. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
igen, de ha lesz.p annak még jobban
2012. ápr. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Christian Death ***** válasza:
Nem, en nem szeretem ha szeplanyok bejelolnek, en csak a ronda kover lanyoknak orulok. Ezt akartad hallani?
2012. ápr. 8. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Bloody Death ***** válasza:
Nem vagyok oda azért ha valaki bejelöl. Meg csak ugy is azt jelölöm visza aki tényleg haver. De hogy az ismerősömnek az ismerőse, és egyszer találkoztunk, nah azt tuti nem jelölöm vissza, nem hogy a teljesen vadidegeneket. Meg különben is sokáig nem birnák az üzenő fali trágár közzé tételeimet, meg a hivatkozásaimat. Ugy is lelépnek. Akkor meg minek?
2012. ápr. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

jól esik. volt már olyan, hogy bejelölt egy igen szép csaj és amikor ráírtam, hogy "szia, honnan ismerjük egymást?" akkor még csak vissza sem írt... alapvetően szkeptikus vagyok ezekkel az ismeretlen facebook felhasználókkal, mert szerintem reklám és vagy adathalászati tevékenységet folytatnak.

kérdem én, hogy miért jelölnek be a lányok?

2012. ápr. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

always

f18

2012. ápr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!