Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barna szeműek csak átlagosak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barna szeműek csak átlagosak? Ha nem akk mutatnátok olyan helyes srácot/férfit aki jól nézki barna szemmel?

Figyelt kérdés
Nekem is barna szemem van...és tök átlagos-nak érzem magam...utálom a barna szemem:(
2012. jún. 28. 22:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem is barna de sokszor megdicsérték már fiùk. Szerintem amùgy nem ez számìt szòval nem kell kevesebbnek érezned magad ettől. 19/l
2012. jún. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Csegi89 ***** válasza:

Én nem látok a barna szemeimben semmi különlegeset, de sokan mondták már, hogy szépek a szemeim. És nem, nem csak anyukám meg nagymamám. :D

22F

2012. jún. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem anyukám, és nagymamám is mondta...akkor most én vagyok itt a legjobb faszi? :D
2012. jún. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kék, zöld és szürke szemben is van semmilyen. A szemed vágásának mérete és az arcod szerkezete adja meg, hogy mennyire tud hangsúlyos lenni a szemed.
2012. jún. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok srácot tudnék mutatni, aki baromi jól néz ki és barna szeme van. (ha híresség kell: Hugh Jackman pl.)
2012. jún. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kontaklencse.Amúgy nekem is barna szemem van és szerintem kiemelkedek vele a tömegből.
2012. jún. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jézusatyaúristen...
2012. jún. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én is láttam már olyan kék szemet, ami totál semmilyen volt... ő meg olyan nagyra volt vele, h kék a szeme... pedig olyan van a legtöbb embernek. meg barna.


kérdező: én pasiknál kifejezetten a barna szemet preferálom. a kéket nem igazán szeretem egy pasin, zöld szeművel még nem nagyon találkoztam, de a barna olyan megnyugtató. szóval a legtöbb jópasi, akit láttam, barna szemű volt. :)

2012. jún. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jaj Istenem már...

És akkor mi van, ha átlagos vagy?

Az egész világ majdnem átlagos, még a menő ruhákban pompázó kis divat-tucat emberek is átlagosak (pk aztán pláne)

2012. jún. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nekem mindegy, hogy milyen színű a szeme egy fiúnak, de eddig barna szemű fiúk tetszettek.


és itt egy példa, szerintem gyönyörű szeme van vv cristofelnek, kár hogy maga a pasi egy gyökér:P

2012. jún. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!