Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most nem igazán értem. Szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most nem igazán értem. Szerintetek érdeklem?

Figyelt kérdés

Nos..van egy lány akire régebben ráírtam, és jót beszélgettünk,mondta hogy irjak másnap, és akkor is jót dumáltunk-aznap is mondta, hogy beszéljünk másnap..utána viszont nem igazán tudom mi történhetett, nem hiszem, hogy elrontottam volna akármit is, de azt kell mondjam, hogy utána már semmi érdeklődést nem mutatott(az a tipikus fél óránként egy szavas válasz), és egyszerűen nem tudom felfogni hogy miért, találkoztam már olyannal aki egyből ilyen, meg olyannal is aki meg pont az ellenkezője, de most nagyon összezavarodtam..mert hogyha le akarna koptatni akkor miért akarta volna hogy beszéljünk még..én nem igazán értem, szeretném tőletek megkérdezni, hogy ez most mi lehet, és hogy ti mit tennétek?

A normális válaszokat köszönöm:)


2012. jún. 29. 00:24
 1/2 anonim ***** válasza:
írj rá, ne hagyd, hogy leüljön a beszélgetés. de ha már nagyon látszik, hogy gáz van, akkor inkább hagyd.
2012. jún. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Beszélj meg vele egy személyes találkozót, ott már a testbeszéde el fogja árulni a hallgatása okát (ő vagy alapból ilyen, vagy nem érdeklődik irántad).
2012. jún. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!