Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám ezeket a helyzetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám ezeket a helyzeteket valamilyen módon elhárítani?

Figyelt kérdés

Aki akar kötekedjen nyugodtan nem érdekel.

Tanácsot szeretnék kérni.


25 éves vagy és egy strandon dolgozom heti 3x úszómesterként. Nem tartom magam jó csávónak átlagosnak tartom magam, mindössze 65 kiló vagyok és szálkás, csak a mellizmom van jobban kidolgozva kicsit, és rengeteg alkalommal oda jönnek a tini csajok flörtölni, kb olyan 15-17 éves korúak, vannak olyanok akik eléggé rámenősek.

Próbálom őket lekoptatni de sokszor ez elég sokáig tart.


Vannak olyanok akiket lekoptatok elmegy aztán a medencéből integet, sőt volt olyan is aki a medence széléről pucsitgatott (bármennyire is hihetetlen) és közbe engem nézett.

Mikor a főnököm portyázgat, mindig akkor lát engem a távolból mikor ilyen szituáció van, és ez szóvá is lett téve, meg, hogy ez rossz fényt vet, mondtam, hogy igyekszem lekoptatni őket erre az volt a válasz "hát persze ezért fordul elő sokszor mi?" eléggé kínosan éreztem magam.


Mikor a kollégám megkérdeztem, hogy vele is ez van azt mondta ő ezért összetenné a két kezét, szóval nem.


Eléggé erősen elkezdtem gondolkodni, hogy felmondok ha nem találok valami megoldást.


Szóval tudna valaki nekem adni valami tanácsot?


Nagyon megköszönném.


2012. jún. 29. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Add be a lemondásod, fiam.
2012. jún. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
bocsi nem vagy hanem *vagyok
2012. jún. 29. 14:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Írd ki egy papírra hogy ne zavarjanak. :DD

Komolyra fordítva, gondolom megbántani nem akarod őket. Elég sok helyen láttam már ilyet, nekem egyszer nem jutott az eszembe hogy ilyet tegyek. Mondd meg nekik nyíltan hogy neked ez egy munka és nem akarod ott hagyni azért mert ők oda járkálnak flörtölni. :) 17/L

2012. jún. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, megmondtam párnak mikor már végleg nem bírtam, akkor jöttek a medencés dolgok :S
2012. jún. 29. 15:06
 5/5 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Van barátnőd szöveget bevetetted már? Talán az hatásos lehet, hogy ne szólj nagyon hozzájuk. Vagy vegyél fel egy fehér pólót.

Azért meg kell hagyni, van vér a pucájukban a kis csitriknek. :D

2012. jún. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!