Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogy, mire értelmezik? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy, mire értelmezik? Ha eléred azt hogy egy lányt megtudsz nevettetni, akkor bármire képes lehetsz" (? )

Figyelt kérdés
mivel lehet megnevettetni, vagy h értelmezik ezt?
2012. jún. 29. 19:38
 1/7 -=Koldus=- ***** válasza:
79%
Csikizd meg a talpát. Attól biztos nevetni fog.
2012. jún. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és akkor már mindenre képes vagyok :DDDD
2012. jún. 29. 19:40
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Ez egy hülye idézet az interneten kering és semmi értelme sincs az egész idézetnek, azt akarja mondani ha egy lányt megnevetettszet akkor bármit megtenne érted mert annyira jobba vagytok, de ez hülyeség, ha igaz lenne már nem lenék szűz rég. Amúgy itt egy másik értelmes idézet:



"Az utálom az Internetes Idézetekben hogy sose lehet tudni hogy ki az igazi szerzője" - Petőfi Sándor

2012. jún. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 -=Koldus=- ***** válasza:
100%
De egyébként mindenképpen jó pont, ha meg tudod nevettetni a kiszemelt lányt. Legalább vevő a humorodra.
2012. jún. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hallgass azokra a kétkedőkre, akik azt mondják, ez hülyeség. Tény, h egy nő akkor nevet egy férfi viccén/humorán, ha szimpatizál vele, vonzódik hozzá. Jó, nem húzható rá minden esetre, de a humor nagyon jó dolog, ha engem megnevettetnek, már nyitottabb vagyok a közelebbi ismerkedésre. :))
2012. jún. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Már nem azért, de ha beöltözök egy disznónak, és elhivom valahova, és beugrok úgy, hogy hé szia. Ő biztos nevetni fog... Ez mindig eljátszható, akkor mindenki mindig azt szerez meg akit akar? :D
2012. jún. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Tény, h egy nő akkor nevet egy férfi viccén/humorán, ha szimpatizál vele, vonzódik hozzá."

Hülyeség. Akkor nevetek, ha jó poénnak tartom az épp elhangzottat. Volt, hogy egy számomra enyhén szólva bejövős srác erőlködött teljes gőzzel a röhögésre bírásomon, mégsem sikerült halovány mosolyt sem csalnia az arcomra, mert rossz irányból próbálkozott. Ugyanakkor reagáltam már pozitívan olyasvalaki "próbálkozására" is, akit egyébként el sem tudnék képzelni egy fedél alatt velem. Hogy miért? Mert frappánsnak ítéltem meg az akkori beköpését. Ennyi. Nem kell mögé látni önámítást.

2012. jún. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!