Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak hogyan értelmezik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak hogyan értelmezik, ha egy nő ezt mondja nekik?

Figyelt kérdés

Ha azt írná neked egy nő, hogy többet jelentesz, mint barát, fontos vagy neki, de mivel nem kölcsönös, talán jobb lenne nem keresni egymást, értenéd mire céloz?


Képes ezt valaki úgy érteni, hogy ez egyenlő a kopj le kifejezéssel? Nem az akart lenni.


Mire gondolnál, de komolyan? Kort is írjatok, kérlek! Köszi!


2012. márc. 8. 14:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem kombálnálnám túl. Tetszem a csajnak, de ő úgy érzi nincs esélye. Ha tetszene, adnék neki.


25/F

2012. márc. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Anna ha te vagy az felőlem nyugodtan járhatunk! ;)
2012. márc. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt jelenti: "Lépjél már, Te marha!!"
2012. márc. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Oké, tehát érthető.


Arra akartam vele utalni, ha kedvelsz lépj, ha nem, hagyj békén!!


Csak pár barátom szerint nem voltam egyértelmű, szerintem meg igen, és ezt érthette.


A poén csak az, hogy nem mondott semmit erre, mintha nem is lenne, de nem tünt el, keresett tovább, de azt sem mondta, hogy üljünk le, beszélgessünk róla.


Ilyenkor akkor mi van?

2012. márc. 8. 14:50
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Balf@sz!
2012. márc. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Hivd el, találkozzatok személyesen, kicsit nyomlj rá, ha még akkor is ilyen teszem-toszom, akkor rázd le.
2012. márc. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

az a baj hogy te utalgatni akartál, mi férfiak meg nem női logikával rendelkezünk.


Máskor fogalmazz egyenesebben mint ahogy azt meg is tetted utólag "ha kedvelsz lépj, ha nem, hagyj békén"


Így nem lesz több félreértés

2012. márc. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Én ebből arra következtettem, hogy le se sz_rja, hogy én mit érzek!


Akkor viszont nem értem miért nem hagy, miért keressük még egymást mindig?

2012. márc. 8. 15:00
 9/20 anonim ***** válasza:
Lehet nem akar kapcsolatot de attól még kedvel.
2012. márc. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Miért közeledik valaki hónapokon át és miért féltékeny más férfira, ha nem akar tőlem semmit? Miért kínoz ezzel? Valaki megmagyarázná ebben mi a jó nektek pasiknak?
2012. márc. 8. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!