Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Haverommal egy szobába kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverommal egy szobába kell aludnom, két hétig, hála az összevont családi nyaralásnak -. -" Így hogy verjem ki?

Figyelt kérdés
Napközbe k.rva sokan vagyunk, ha bezárkózom meg gynús, zuhanyzó az nyitott és sokanjárnak ki-be nincs sajátunk, mert ez egy kemping. Már 4 napja nem vertem ki és már olyan kemény folyton, hogy félek meglátják... Most mit a f.szt csináljak?
2012. jún. 29. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
wc majd azt hiszik h sz.rsz!
2012. jún. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
Ha vagytok annyira jóban, akkor szerintem verjétek ki nyugodtan egymás előtt. Esetleg ha kíváncsi természetűek vagytok, egymásnak is kiverhetitek, itt a soha vissza nem térő alkalom. :))
2012. jún. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 -=Koldus=- ***** válasza:
Első válaszát osztom. A wc-n már csak nem zavarnak. Vagy az is nyitott? xD
2012. jún. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
utcsó: pfff... erre ha tehetném akkor nem egy, hanem 10 zöldet adnék, ez nagyon tetszett xd Am nem tudom h mit szólna mert ő is én is vertük már ki másokkal, e együtt még nem...
2012. jún. 29. 20:34
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Csináld azt,mint Benkő Dani,kapd elő és csapd ki,ne szégyelld:D
2012. jún. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

előzőt utolsó előttinek írtam.

utolsó: nem az nem, de ott nincs ihletem hozzá xd

2012. jún. 29. 20:36
 7/13 A kérdező kommentje:
jujj a benkő az.. áhh.. uristen xd mint a celeb vagyok ments ki innenben, mikor pucéran jógázott reggelente vagy mikor ment a somához aszt motyogta magának h "somo duda, soma duda.." xd
2012. jún. 29. 20:38
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
Most mit félsz?Mi a táborba a haverokkal versenyeztünk hogy ki veri ki hamarabb.A vesztesnek meg ennie kellett a spermájából.
2012. jún. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
semmit, ki lehet bírni anélkül is. én kibírom hosszabb ideig pl. ha megyünk valahova.
2012. jún. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
wc:D vagy bird ki:D ennyire kanos vagy hogy nembirod ki? ha a legjobb haverod szerintem nem érdekli:D ezek a kommentek..:D XD
2012. jún. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!