Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy lány, de szerintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adamkaroly kérdése:

Tetszik egy lány, de szerintem ő úgy tekint rám, mint barátra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Majdnem minden nap facebookon beszélünk, szoktunk találkozni

olyasmit is, amirt másnak nem. Szerintetek próbálkozzak meg nála, vagy ne kockáztassam a barátságunkat?



2012. jún. 29. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
SEMMIT...a barát zónából nem lehet kikerülni. Ha meg nem úgy néz rád, azt úgy is észre veszed!
2012. jún. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
barátzónából nincs kiút.
2012. jún. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
"olyasmit is, amirt másnak nem" pl?
2012. jún. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
fiú és lány között nincs barátság nem is volt és nem is lesz max akkor ha meleg vagy
2012. jún. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ma igen téma ez a barátzóna :P
2012. jún. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Killerdecsy ***** válasza:
100%
Egyszerélünk
2012. jún. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a fiú és lány barátságból egy nagy dugás lesz a vége ugy hogy ne agódj
2012. jún. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem lányként az a tapasztalatom,hogy olyan fiúval nem kerülünk ilyen baráti viszonyba,hogy ha nem tudnánk magunk mellett elképzelni egy kicsit is.Próbáld meg,lehet hogy többet veszítesz azzal ha nem lépsz,mintha lépnél és lehet sikerül.Mert ha olyan jó barátod,akkor ezután is melletted marad ha esetleg azt mondja "csakbarát".
2012. jún. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
olyasmit mondott nekem el először, mint pld: ki tetszett neki
2012. jún. 29. 22:04
 10/10 00 válasza:

szerintem a már barátnak néz téged az alapból jó!Kedveskedj neki minden áron vegyél neki kis kulcstartót vagy valami ilyesmit de az fontos ne költsd el rá a zsebpénzed.

valamelyik lánynak a stréberség jön be van amelyiknek a menőség és a pénz.Szóval próbálkozz nála de ne nyomulj láthatóan.

2012. jún. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!