Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tetszik nektek ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tetszik nektek ez a lány? (Tudom hogy nagyon fiatal, de szerintem iszonyatosan szép)

2012. febr. 23. 18:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egy menetre megteszi. Barátnőnek nem kéne.
2012. febr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem tetszik, ráadásul agyon is van sminkelve. Ezt nevezi a szerntkirályi természetes szépségnek.
2012. febr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a csaj tényle 14? :O
2012. febr. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok ugyan, és abból is a kritikusabb fajta. :) Már a palackon sem tetszett ez a bige, de így a videón még idétlenebb. Egyszerűen buta arca van. Nagyon bárgyú. Persze mindenkinek más az ízlése, de nekem azok a nők a példaképeim, akiknek lehet látni a tekintetükben az intelligenciát. Sajnos ilyen kevés van.
2012. febr. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen:)
2012. febr. 23. 18:14
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondanám bárgyúnak a tekintetét, abszolút nem ez jött le. Karakteres, szép arca van, nem rugdosnám ki az ágyamból.
2012. febr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
igen szerintem is nagyon szép lány különleges az arca és szerintem ne haragudj de nemvolt agyonsminkelve, ennyi kell hogy ne csillogjon a feje a fotón, mert gondolom nem akarták utána még rottyosra photoshopolni szegény lányt.Szerintem ilyen lányok valók modellnek akiknek egyedi és szép arcuk van nem mint a többi tucat ribanc aki az újságokban megjelenik. a Fiú viszont tény és való hogy elég átlagosra sikeredett, nem tudom miért pont ő lett kiválasztva , mert én erősen kétlem hogy ez a max. ebben az országban, láttam én az utcán már 1000-szer különb fiúkat, férfiakat.legfejjebb 13 évesnek néz ki.
2012. febr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nekem se tetszik, tipikusan az a csaj akiből képeken sok minden ki lehet hozni belőle, ha jó a fotós, mert vannak különleges vonásai, meg jól sminkelhető, de egyébként az utcán meglátnám sztem észre se venném, sőt...
2012. febr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szép arca van de szerintem is tényleg buta a tekintete.
2012. febr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
irtó szép
2012. febr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!