Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, van olyan itt aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van olyan itt aki szintén úgymond szűzkva volt, de kikecmergett ebből az állapotból és normális lány lett?

Figyelt kérdés

Elég rossz helyzet, mert próbálok leállni, de nincs elég önbizalmam, ezért nagyon igénylem a fiúk figyelmét, és így megkapom, mert áll. "jócsaj" vagyok. Sajnos a legtöbben ugye csak szex-et akarnának, ami nekem már nem fekszik mert az igazinak tartogatom magam, és ha szex-elnék csak rombolná az önbizalmamat, mert egy igazi ribancnak érezném magamat. Hogy lehetnék kiegyensúlyozott normális lány? Segítsetek légyszi!

17/L



2012. jún. 30. 04:17
 1/10 anonim ***** válasza:

minden lánynak szüksége van sztem arra h a fiúk elismerjék, ez természetes. és sok lánynak kevés az önbizalma.

de mi fiúk is igényeljük h a lányok elismerjenek minket, csak ezt nem annyira reklámozzuk, és vérünkben van h bókoljunk annak akik szépek.

és tényleg ne szexelj, az igazinak tartogasd magad, ezt nagyon jól írtad!

de mi a probléma pontosan? az h igényled h a fiúk megdicsérjenek?

2012. jún. 30. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Fiúk, tudom, hogy nagyon elítélitek ezt a lánytítust, de ha ismernétek egy ilyen lányt, és megváltozna, akkor elfogadnátok, akár a barátnőtökként is el tudnátok képzelni?
2012. jún. 30. 04:26
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! A probléma az,hogy bulikban sokat flörtölök a fiúkkal, esetleg még csók is belefér, szóval kicsit kacérkodom, és aztán meg persze nem lesz szex.. szóval mint egy szűzkva.. tudom nagyon gáz, de olyan nehéz megállni ha iszom, mondjuk nem fogok már, mert szeretnék egy normális lány lenni..
2012. jún. 30. 04:29
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj bulizni és ne igyál! Ennyi....amúgy sincs semmi értelme...most ballagtam...túl lehet élni a gimit a "partyk" nélkül is. És pasim is volt, nem is egy és normálisak.

Ha ezt nem tudod megállni akkor meg számíts arra hogy majd jön egy részeg barom, aki hiába nem akarod de keg fog dgni....

2012. jún. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Problémáim vannak a hozzáállásoddal!Ne "megpróbáld" az alkoholt csökkenteni hanem csináld meg amit eltervezel,ez minden dolognál használható hozzáállás...

Fokról fokra erőltesd azt a gondolatot hogy határozott vagy,helyes vagy,érsz annyit mint más ember,higyjél magadnak,nálam ez bejött!De sajnos az a rossz hírem hogy emellett idő kell,nem fog hamar lezajlani a változás,nekem évek kellettek,bár szerintem te gyorsabban képes leszel javulni önbizalom terén!Még azt hallottam hogy különböző célokat kell kijelölni az életben,apróktól egészen a fő célig,ajánlom neked is ezt.

2012. jún. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy tisztában azzal, mit jelent a szűzkqrva. Elég súlyos önbizalomhiányból ered. Te meg egyszerűen csak kelleted magad.Ilyen vagy? [link]
2012. jún. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Előző, szerintem nagyon is tisztában van a jelentésével, és a leírtak alapján illik is rá a linkelt leírás. Részemről nagy ívben kerülöm az ilyen nőket, időpocsékolásnak érzem foglalkozni velük.
2012. jún. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnos néha eléggé illik rám, bár szándékosan nem akarnék rosszat senkinek. Igen valószínűleg a bulizásnak vége, úgysem vezet sehova. Célokat is kitűztem már, ez jó ötlet. Köszi a válaszokat!
2012. jún. 30. 08:33
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

értem mi van veled..én is ilyen voltam, talán kicsit rosszabb... majd miután megismerkedtem egy fiúval aki csak haver volt (vagyis azt hittem)mesélt egy két dolgot.. de persze mindezt azért h lefektessen, de nem jött össze neki ..gondolkoztam egy kicsit h én tényleg ilyen akarok lenni??

rá pár hónapra megismerkedtem az álmaim pasijával :) tudott mindent rólam , elfogadta és azóta már a menyasszonya lettem :)

úgyh ne aggódj ,aki tényleg szeret elfogadja és tudjah h megváltoztál :)

2012. jún. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi szépen, ez most megnyugtatott, és motivál, hogy jobb ember legyek :)
2012. jún. 30. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!