Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kéne csinálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne csinálni?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki 3 hete egyedülálló mert a barátja szakított vele tudni kell azt hogy a srác 19 éves és 3 hónapot voltak együtt de ebből másfél hónap volt aktív. Én ezt a lányt régóta ismerem mert az egyik havernak a nővére de nem voltunk beszélő viszonyba 3 hete beszélünk személyesen is csak annyi, hogy társaságban meg facen is. Régen is tetszett nagyon de főleg a haja az nagyon megfogott. Ezt a lányt igen csak szíven érte a szakítás panaszkodott nekünk persze adtunk neki tanácsot de még mindig néha szó van az exéről. De azt állítja, hogy őt nem érdekli az ex amit én igazából nem veszek be mert nem azt szűröm le. Van keverések is 1-2 ember be találta őt, hogy az exe kivel kamatyol és, hogy jár oda fel és ez a dolog őt idegesíti mert, hogy nincs köze hozzá, csak hagyják őt békén az is kiderült, hogy amikor együtt voltak akkor is járt néha az ex ahhoz a bizonyos csajhoz akit kamatyol. És tegnap is mesélte, hogy miért ő a téma mert, hogy unatkoznak az emberek miért ő vele foglalkozik mindenki stb. És erre csak ki pattant a fejéből valami meg kérdezett engem, hogy benne lennék-e abban, hogy be állít engem kapcsolatnak facen én természetesen bele mentem ebbe a játékba. Ez arra volt jó, hogy máson csámcsogjanak az emberek, hát ez nem jött össze mert volt két lájk meg egy hozzá szólás de semmi több. Na mára le szedtük a kapcsolat címkét. :( Na most az a helyzet tetszik nekem meg minden, szerelmes nem vagyok de járnék úgy vele, de mégis mit tegyek, hogy mondjam el neki???


Azzal ne gyertek, hogy simán mondjam el és kész ,azért ez nem úgy megy most, nem félek én a nőktől nem az a gond.


Lány 26-27 nem tudom pontosan, nem illik meg kérdezni egy nő korát! Én 24F, ex meg 19F


2012. jún. 30. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
várj még vele... van kisebb és nagyobb gondja ennél sztem.. :)
2012. jún. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Esetleg tanácsokat tudnál még adni! De én is a várakozásra gondoltam.
2012. jún. 30. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!