Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Melyiket választanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Melyiket választanátok a két típus közül?

Figyelt kérdés

1.

A lány, aki nem adja könnyen magát, nehéz kiismerni, kicsit titokzatos, ugyanakkor őszinte, céltudatos, ismeri önmagát, kedves, megértő (nem néz le senkit sem)


2.

A kislányos lány, akire a "nő" szót nem lehet használni, vidám, bulizós, nincs sok önálló döntése, irányítható, sokat ad mások véleményére.


2012. jún. 30. 15:14
 1/10 anonim ***** válasza:
1.
2012. jún. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kettőt kicsit keverve? :D
2012. jún. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Most a 2.at mivel pontosan ezeket a tulajdonságaimat kell fejlesztenem amit fejleszthetné mellette.
2012. jún. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1 mivel akire a "nő" szót nem lehet használni az engem külsőleg sem fog megfogni.


És hát aki külsőre nem jön be ott már párkapcsolatra esély sincs.

2012. jún. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az,hogy nem adja könnyen magát semmit nem jelent.Ha nehéz kiismerni az mindenképp negatív és a titokzatosság meg ugyan azt jelenti.Ha valaki titokzatos akkor az már nem őszinteség.A céltudatos az nem érdekel,mert az ő élete nem az enyém.Ismeri önmagát... hát ez sem érdekel.Kedves az jó.megértő is jó.Hogy kit néz le az megint nem érdekel.


2.

A kislányos az nálam pozitív(attól,hogy valaki lányos még nem biztos,hogy kis hülyegyerekes)

Nem is használom a nő szót egy lányra.Vidám..hát az csak egy pillanatnyi állapot szal nem értem hogy kerül ide.Bulizós... Ha nem csal meg akkor az sem érdekel.Nincs önálló döntése..Az nem baj majd azt csinálja amit mondok.irányítható..az ugyan azt jelenti...Sokat ad mások véleményére...EZ SEM ÉRDEKEL.



Én a másodikat választom.


Köszönöm.


F/26

2012. jún. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én az elsőt aki kislányosan néz ki..
2012. jún. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ha az első, a kérdéseimre is kiismerhetetlen választ ad őszintén, és még titkolózik is, akkor inkább a kettest. (Szeretem tudni kivel van dolgom)
2012. jún. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegyikből kell egy-egy tulajdonság, mert egyik lány sem egy kategkóriájú.
2012. jún. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az elsőt, de alkalmanként rájárnék a másodikra szex céljából.
2012. jún. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 aszomszedneni ***** válasza:
az melyik típus, amelyik szereti a lecsót ?
2012. júl. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!