Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg lányok, nektek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg lányok, nektek milyen az álomcsaj?

Figyelt kérdés
Nektek milyen lányok tetszenek, a lányos, fiús, vagy esetleg az abszolút androgün? És ha az első, inkáb a kislányos vagy nőies? Tudom, hogy tudjátok, az álomcsaj nem létezik, a szerelem nem ezen múlik, ezek csak skatulyák stb. De ha választanotok kellene, melyik lenne az? Korra is kíváncsi vagyok! Ja, és nem azért kérdezem, mert a válaszoknak megfelelően változtatnék magamon:)

2012. jún. 18. 00:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
89%

Nálam 98%-ban a lányos típus tetszik mióta tudom, hogy mi a helyzet, azaz egzakt 6 éve. Teljesen mindegy, hogy nőies vagy kislányosabb. Az esetemben inkább a törékenyebb lányok élveznek előnyt, akikre "vigyázni kell", emellett a vagányabb csajok is tetszenek. Gyengém a szőke hajszín, de az üresfejű cicababák irritálnak. By the way, én külsőre lányos vagyok, de belsőre inkább is-is. Ja és konkrétan álomnő? Hmm. azt hiszem Jennifer Aniston.

20/L

2012. jún. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 A kérdező kommentje:
És szerinted te melyik skatulyába illesz be leginkább?:)
2012. jún. 18. 01:52
 3/73 anonim ***** válasza:
89%
teljesen nőies, nem p*csás, szőke kék szemű lányok a gyengéim.
2012. jún. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
71%

Az álomcsaj... hát fiúsban és lányosban is van úgymond ideálom, tehát nekem mindegy, hogy vagány butch vagy nőiesebb. De a plázacicákat semmiképpen sem szeretem.

Nőies nőknél hosszú, göndör vörös haj, zöld vagy esetleg kék szemmel, fehérebb bőr, szeplők. A kis ártatlan angyalka típus a kedvencem. :)

A fiús csajoknál igazából a hajszín és a szemszín nem fontos. Van az a tipikus fiús csajszi, akire ránézek és elolvadok, annyira cuki! Nem tudom pontosan, hogy miért, de páran ilyen hatással vannak rám.

És vannak azok, akiknek nagyon jól áll a vagány csaj szerep, eszméletlen dögösek ingben, a mozdulataik is olyan határozottak... Szóval majdnem elélvezek, ha megpillantom őket. :D

20/L

2012. jún. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
66%
a lányos kategóriába sorolnám magam némi gondolkodásbeli butch beütéssel :) /.. az első voltam.
2012. jún. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm... jó kérdés. Az én álomcsajom kék szemű, az egyszer biztos. És világos hajú. De olyan... se nem fiús, se nem lányos. Gondolkodásmódjában jobb, ha lányos (pl. lehessen neki klasszikusan udvarolni), de külsőre ne legyen cicamica. És legyen benne vagányság, de azért látsszon rajta, hogy nő. És szép, formás, nagyobb cicik! :)) És ha már álomcsaj: nekem tetszik, ha van egy kis akcentusa, amikor beszél.

(Én: külsőre nőies, de rövid hajú, inkább fiús gondolkodású lány vagyok. :))

2012. jún. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
52%

Csak a nőies lányok. Hosszú haj, nőies stílus/viselkedés.

Híresség közül bejön Megan Fox, Rachel McAdams, Kat Von D.


Én is nőies vagyok, nem is állok szóba a fiús "lányokkal".


25/L

2012. jún. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 A kérdező kommentje:
És alkatra milyen? Amúgy köszi az eddigi válaszokat!
2012. jún. 18. 16:47
 9/73 anonim ***** válasza:
Hat lehet, hogy feluletes vagyok, de csak a vekony lanyok jonnek nalam szoba.
2012. jún. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
nálam alkatra a vékony vagy az átlagos az, ami tetszik. első voltam.
2012. jún. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!