Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerjem meg?

Figyelt kérdés

Facebookon nézelődtem és találtam is egy lányt, de már volt rá példa h facebookon ráírok, de nem válszolt.

Mit csináljak, mit írjak neki - hogy válaszoljon is

Vagy inkább egy haverom - aki az ő ismerősei között is megvan - kérjem meg, hogy hozzon össze minket?


Az utóbbi nem ciki?


2012. jún. 30. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem ismerősöd akkor nem is bizti hogy megkapta a leveled és lehet azért nem válaszolt!!! nekem is így van beállítva hogy csak ismerőseim írhassanak...
2012. jún. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
100%
szerintem mindkettő ciki egy kicsit 1 azért mert facen full idegent bejelölni és zaklatni gáz a második nem lenne annyira ciki ha előbb azt kéred a haverodtól hogy szervezzen vele egy találkozót akár ti ketten akár egy nagyobb tömeg
2012. jún. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fészbúk láv.
2012. jún. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Darkstreet ***** válasza:
Az utóbbi dedós,de marhára! Amúgy írj neki egy üzit! Ha reagál rá és benne van,hogy ismerkedjetek onnantól mehet a jelölés és a chat,majd a tali! Pofon nem fog vágni egy üziért,max nem ír vissza! xD
2012. jún. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem, amikor ráírtam a vadidegen csajra a multkor előtte elfogadott ismerősnek, azaz direkt nem válaszolt.
2012. jún. 30. 16:10
 6/7 anonim ***** válasza:
szép. facebookon rohadt sok fake profil van akik csak jelölgetnek, és szórakoznak a többi emberrel. a helyedben tartanék tőle hogy egy modell képeit kipakoló 11 évesről van szó...
2012. jún. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem hiszem, egyáltalán nem ribancos a profilképe, (szűkszekond plan) az arca miatt tetszett meg :P
2012. jún. 30. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!