Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet h ingadozik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet h ingadozik?

Figyelt kérdés

13 évesen megjött, az elejétől kezdve nem volt semmi baj, 1-2 napot késett, sietett, nem is aggódtam. Lefeküdtem a barátommal később, semmi változás, szakítottam vele, nem viselt meg, nem voltam ideges, depis, meg semmi, 9 napot késett. Most új barátom van, lefeküdtünk, és 20. napra megjött!! Nem volt semmi hangulatingadozás, eszem rendesen, nem szedek gyógyszert, eddig nem volt semmi baj a havimmal... De most mi lehet? Anyukámnak cisztája volt, már eltávolították, de neki emiatt volt gondja a havijával, lehet h nekem is ez a baj? Eddig rendszeres volt, kiszámítható, és most teljesen "megőrült"... :S

ÉRTELMES VÁLASZT KÉRNÉK, ÉLETKOROM NINCS, NEM KÉREK SENKITŐL SEMMIFÉLE TITULUST, A KÉRDÉSEMRE KÉRNÉK VÁLASZT!!!


2012. jún. 30. 19:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Az a biztos,ha megkérdezed egy nőgyógyásztól.Itt hiába is válaszolnak,ha nem jó diagnózist állítanak.
2012. jún. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!