Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől vagyok néha kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől vagyok néha kevésbé szerelmes? Másoknak is így ingadozik?

Figyelt kérdés
Egyik héten fülig szerelmes vagyok, egyszerűen imádom, annyira, hogy nem tudok rendesen enni, aludni, (tanulni egyáltalán nem:D) és általában a ciklusom elején (de nem mindig akkor) ez az egész eltűnik, és marad a "sima kötődés". Akkor talán nem is hiányzik annyira a kedvesem, és jobban a saját dolgaimra koncentrálok. Lehet, hogy rosszul tettem, de ezt elmondtam neki, és azt mondta, hogy szerinte ez nem normális, meg hogy ő mindig egyformán szeret engem, és mindig ugyanannyira hiányzom neki. Soha nem voltam előtte szerelmes, szóval teljesen tapasztalatlan vagyok az érzelmek terén. Ennyire a hormonjaimtól függnék? Veletek is volt ilyen? Mitől lehet? 20L
2012. márc. 6. 20:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok
2012. márc. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Veled is ez van? Mert engem egy ideje kezd idegesíteni a dolog...:)
2012. márc. 6. 21:07
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem- nem exact tudományról van szó- csak bebeszéled magadnak, hogy nagyon szerelmes vagy aztán valahogy az agyad kiveti magából, majd észre veszed, hogy "ó, ez most nem olyan mint eddig" és gyorsan bemagyarázod magadnak, hogy te tényleg, tiszta szívből, igazán szereted.. :/
2012. márc. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, hogy ez nem így van, nem magyarázok be semmit.
2012. márc. 6. 21:23
 5/16 anonim ***** válasza:

"szerinte ez nem normális, meg hogy ő mindig egyformán szeret engem, és mindig ugyanannyira hiányzom neki"


Nem önelégült a pasid egy kicsit? Ezek szerint semmit nem tud a nőkről! Legalább annyit tudnia kellene, hogy a nő másképpen működik, mint a férfi. Hogy pontosan hogyan?

Na, azt tényleg nem tudja senki, de még a nő sem!


42/F

2012. márc. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem önelégült, az viszont igaz, hogy nem ért a nőkhöz, és a válaszát én is inkább kis "érzelmi analfabétizmusnak" érzem, mert néha elég nehezen tesz különbséget 2 érzelem között.:):)
2012. márc. 6. 21:49
 7/16 anonim ***** válasza:

Bocsánat, de ha ezeket az oldalakat nézegeted, akkor láthatod, hogy a pasik többsége kizárólag csak a saját farkával és az által nyújtott élvezetekkel van elragadtatva.


Egyértelmű, hogy itt is erről van szó: ő dugna, te pedig nem mindig. Azt gondolja valaki, hogy ez a házasságban is így van? NEM! Ott még kevesebb az esélyed ezeket az alkalmakat kihasználni. Ritka az a pillanat, amikor mindketten elég éberek, elég magabiztosak, elég éhesek vagytok a szexre. Persze vannak eltérések, de általában így van. Nincs külön szoba, nem alszik a gyerek, stb.


Egy pasinak nem szabad mindig arra gondolnia, hogy a nő azért van, hogy megfőzze a kaját, takarítson, elvigye a gyereket, bevásároljon és szexeljen! Ezzel szemben a pasi a felét sem dolgozza le, de legalábbis az erősebb fizikumának nem annyira megterhelő ez a feladat, mint a nőnek. De mindig ő a legfáradtabb, csak akkor élémkül fel, amikor meghallja a szex szót. Szóval, Ő IS a hormonjaitól függ! Csak nem tudja!


Azért szoknak össze néha az egyneműek egymáshoz, mert a szexuális igényük ugyanazon az elven működik!


Ha a fiúd nem ilyen típus, és tényleg szeret téged (ami szerintem ebben a formában normális dolog), akkor ezzel legyen már tisztában és ne ajnározza magát!


Sajnos tényleg igaz a mondás, hogy ha a f@sz feláll, az ész megáll! Nehéz ezen túlesni néha nekem is :o))


42/F

2012. márc. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Szerintem ezt nem ide akartad:)
2012. márc. 6. 22:06
 9/16 anonim ***** válasza:

Akkor bocsánatot kell kérnem!


Én mindenen túl vagyok, ami még előttetek áll.

És én ebben látom a problémát.


De igazad lehet, ezzel még várhatunk vagy 10 évet.

Majd meglátod, hogy te is itt fogod keresni a probléma gyökerét.


OK, korai volt még! Leléptem :o)

2012. márc. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem nagyon látok logikát a kérdés és a válasz között, te a szexről írtál mindenféléket, én pedig azt meg sem említettem, sőt, semmi köze nincs hozzá, nem is lehet, hiszen nem feküdtünk le egymással. De azért köszi az okítást vagy mit, igaz, hogy semmi köze nem volt a kérdéshez:D
2012. márc. 6. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!