Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy hetem van rá, milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hetem van rá, milyen okból keressem? (14/L)

Figyelt kérdés

Dráma táborban leszek öt napig azzal a fiúval aki már elég régóta tetszik. Tavaly szeptember óta jártunk együtt drámára.

Most a táborban szeretnék vele beszélgetni, de félek, hogy kifogyok az ötletekből.

Egyébként fiatalabb nálam, rajong a metál zenéért(én is), szereti a horrorokat. Esetleg áthívhatnám őt meg a barátját a mi szobánkba beszélgetni, zenét hallgatni, de milyen okból?

Ötletek? :) (persze nekem is vannak)

Előre is köszönöm!!



2012. júl. 1. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt hogy csak úgy poénból, szerintem benne lesz a dologba :D
2012. júl. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van egy jó horror filmed, megnézhetnétek..
2012. júl. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak hívd át,és ne görcsölj rá,hidd el ,nem hagyják ki : D
2012. júl. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"Nem lenne kedved átjönni a haveroddal a szobánkba ma este? Tartanánk egy kis bulit"

A bulira tutira nem mondd nemet, de előbb beszéld meg a szobatársaiddal!

2012. júl. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!