Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találhat magának egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhat magának egy vonzó 20 éves lány, hasonló kaliberű fiút, aki még vicces is?

Figyelt kérdés
Manapság csak bunkó beszológatós férfiakkal hoz össze a sors. Strandon érdemes ismerkedni, félek, hogy ott inkàbb a testem érdekli őket?
2012. júl. 2. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lányok nem vonzanak?
2012. júl. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok..csak 16 éves.
2012. júl. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 perfectlie ***** válasza:
én vagyok a te embered,ne is keress tovább!
2012. júl. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ha vonzó vagy, akkor bárhol. az, hogy ilyen kérdést teszel fel, meg arra utal, hogy valami vaj/baj van a füled mögött.

azért hajrá.

2012. júl. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elvileg akárhol. Gyakorlatilag meg... A sors jól kib.-ik sokunkkal.
2012. júl. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mit jelent h kaliberü? Te valami fegyver vagy? :D És az olyan humoros pasik mit tegyenek, ha nem tudnak úszni? :P Vergődjenek a parton mint egy pisztráng? Hát ha észreveszed h érted remegnek.. :)
2012. júl. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nincs vaj a fülem mögött, csak sose kezdeményezek, ès mindig van körülöttem vagy öt barátnőm, bárhova megyek, talán ezért nem mernek megközelíteni. Nem vonzódok a lányokhoz.
2012. júl. 2. 13:20
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a problémádat, ha neked fontos, hogy a másik különösen jól nézzen ki, mi is a baj azzal, ha a tested (is) érdekli? Szerintem a strand nem pont a legjobb hely vicces és érdekes férfit összeszedni (jó, nem is próbáltam), talán ha olvasol valami érdekes könyvet vagy mondjuk röplabdázol az segíthet, de ha a vízben vagy vagy a parton napozol az nem pont az a dolog, amiért egy érdekes férfi számára kitűnnél a tömegből és odamenne megismerni téged. Konkrét tippet nem tudok adni, de a vicces embereket általában elég könnyű felismerni, csak beszélgess vele és minden rendben lesz.

20f

2012. júl. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bárhol meglehet találni az igazit. Lehet strandon találod meg, de lehet kocsmába betévedve. Az ember nem tudja kiszámítani ezt előre. Ám te hasonló karakterű pasit szeretnél azaz vonzó pasit. Hát mit is mondhatnékXD Nem akarod, hogy a tested miatt válaszon egy pasi, de te nyugodt szívvel keresnéd a jóképű vonzó pasit:) Rafinált vagy te:P
2012. júl. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szeretném a személyiségemmel lenyűgözni, hát nem rendes tőlem?
2012. júl. 2. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!