Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért pont a duci lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont a duci lányoknak vagyok az ideálja?

Figyelt kérdés

Sziasztok, előre leszögezem, hogy a barom válaszokért megy a jelzés moderátorokhoz. Na szóval 22 éves srác vagyok, 169 cm magas, 63 kg, barna, közepesen rövid haj, átlagos test, nem kigyúrt. Kb. 17 éves koromban kapásból bejöttem egy duci lánynak, azután nyugi volt. 21 évesen megint kedvem volt csajozni, és az első lány, aki "szóba mert állni velem" az is duci volt. Ő teltnek mondja magát, és az az érdekes, hogy jól is áll neki. Sajna nem jöttünk össze, de rá fél évvel újabb duci csaj szólított le, immáron ő kezdeményezett nálam...csak túl későn, mert addigra már volt 1 nem duci barátnőm. További érdekesség, hogy volt/van 2 jó csaj ismerősöm, mindkettővel jól kijövök, és ők is teltebbek.

Eddig azt gondoltam, hogy óó hát biztos önbizalomhiányban szenvednek, és mindenkire igent mondanak - még rám is. De egy ismerősöm azt állította, hogy az okot a szexben kell keresni, miszerint egy duci csajok abban a "hitben" élnek, hogy egy vékonyabb srácnak nagyobb a szexuális kisugárzása, és ez vonzza őket. Magyarul nem akarnak duci csávóval ágyba bújni. Ne tőlem kérdezzétek, nem én mondtam. A szép csajok leszarnak, a csúnyácskák még csak-csak alszanak rá egyet, aztán inkább nemet mondanak :D



2012. júl. 2. 18:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
mert malacod van
2012. júl. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

170 centi vagyok és 60 kiló. rám nem tapadnak a "duci" lányok :P és barátnőm is van, aki nem duci :D

amúgy szerintem amit leírtál az baromság,de ez csak az én véleményem

2012. júl. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
:-)
2012. júl. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az lenne baromság, ha feltételezném a kérdést.
2012. júl. 2. 18:18
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem hülyeség. :) Én duci vagyok és igaz, hogy volt vékony párom, de soha nem ez alapján választottam. Jelenlegi párom kb. egy súlyban van velem.

Szerintem ugyan annyi vékony lánynak jössz be, mint ducinak, csak valamiért rájuk jobban odafigyelsz, de ha jól vettem ki a szavaidból, akkor nem zavar, ha egy lány duci. Akkor miért baj, hogy bejössz nekik? :)

2012. júl. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem zavar :D Csak miért PONT nekik? :DD

Nem értem! :D MIÉRT?

2012. júl. 2. 18:22
 7/15 anonim ***** válasza:
55%

4. válaszoló, 19 éves létedre lehetne annyi eszed hogy olyannal nem "b*szogatod" a másikat,amiről nem tehet :)

alacsonynak hívják az olyat, nem törpének...

2012. júl. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem annyi az egész, hogy a vékonyabb lányok nincsenek rákényszerülve, hogy kezdeményezzenek.
2012. júl. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Lhet, hogy nem vagy elég nyitott, vagy szociális. a duci lányok nyitottak és mindig vidámak és így ellensúlyozzátok egymást
2012. júl. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A legutolsó válaszoló válasza eddig a legkézenfekvőbb. :)
2012. júl. 6. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!