Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm egy kicsit duci,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm egy kicsit duci, de én pont ezt szeretem benne. Elhatározta hogy lefogy, és elég valószínű hogy sikerülni is fog neki. Attól félek, hogy vékonyan nem fog tetszeni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 8. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a külsejét szereted, akkor nem is szereted igazán. Ha jobban érzi magát vékonyan, akkor fogadd el olyannak, amilyen lesz... attól ő még ugyanaz a lány fog maradni.
2009. febr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Első válaszoló: Nem, a nőiességnek nagyon fontos részei a gömbölyded formák, és hogy ezek mekkorák, az alkati kérdés. Egy világéletében 65 kilós, 160 centis (pirospozsgás, mosolygós, virgonc) lány szinte betegnek néz ki, ha lefogy 55-re (beesett szemek, arc, csontos fehér kar, váll......). Szóval nem mindegy. Picit fogyhat, ha nagyon akar, de azt is sporttal, ha lehet.


Köv randira menj egy kis transzparenssel:


"Ne foggyá le!"


és tedd ki a szobájába, s mondd, h ez a véleményed. :)


Sajnálom, de én legalábbis alig bírom a vékony lányokat. Olyan "fél fogamra sem elég"-érzés.


Volt olyan kísérlet, ahol ffiaknak rengeteg különböző alkatú nőt mutogattak, s pontozniuk kellett, mennyire vonzóak. Az épp jóllakott ffiak a vékonyabb lányokon időztek el jobban, míg az éhesek szignifikánsan eltérő mértékben sasolták a ducibbakat.

Logikus: az annyiszor emlegetett ősember azt láthatta ebben, h ez a nő (vagy a hely, ahonnan jött) akárhogy is, de bővelkedik az élelemben, ami jó az urának is, no meg a kis purgyéknak is.


Így esett, hogy lányokat én csak 70 kg fölött :)

Volt már kivétel, csodálatos is, de a szabály, az mégis szabály :)


27/F

2009. febr. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

mindenekelőtt vigyázz rá, félszemmel figyeld és kérdezged h áll a dolog, mert nem mindegy mivel akar fogyni, és hogyan, mert ha beindul a jojó effektus az csak rosszabbat tehet.

ha látod h picit fogyott (és magadban azt akarod h ne folytassa) akkor tényleg mondd el neki h ez a kis fogyás már épp elég, nagyon jól néz, ki de ne többet

2009. febr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Épp ugyanez a gond nálam is, csak én nem mondhatom, "hogy már eleget fogytál", nem szólhatok bele.
2010. jún. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!