Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem lekezelő/bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem lekezelő/bunkó egy ilyen reakció?

Figyelt kérdés

Átjött ma hozzám egy lány barátom aki még múlt héten megkért, hogy nézzek már utána valaminek. Utána is néztem, és ma mikor átjött elmondtam neki. Erre ő azt mondta, hogy "jó hír akkor már legalább volt értelme átjönni". Nem mondanám hogy megbántott, csak ilyenkor arra számít ugye az ember, hogy megköszönik a segítséget, nekem pedig ez picit olyan lekezelően hatott.


Én reagálom túl szerintetek, vagy tényleg lekezelő egy ilyen válasz?


19F


2012. júl. 2. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:

nincs humorérzéked inkább

18L

2012. júl. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
attól függ h viccesen mondta -e o.O
2012. júl. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1: van humorérzékem. :)

#2: nem viccesen mondta

2012. júl. 2. 21:12
 4/7 anonim ***** válasza:
xD tényleg nincs humorérzéked, én meg se hallom az ilyet.
2012. júl. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Manapság sajnos nagyon nagy szó a "köszönöm", meghálálni meg már végképp nem szokás a segítséget. Ilyenkor a legjobb, ha ezeket a megjegyzéseket elereszted a füled mellett (vagy mondjuk elkaphattad volna a csajszit :) ), és legközelebb megválogatod, hogy kinek segítesz.
2012. júl. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mondom tényleg nem sértődtem meg rajta, de eddig kivétel nélkül köszönöm volt a válasz ha segítettem valakinek és szerintem ez lenne a természetes, így ezt a reakciót furcsálltam.
2012. júl. 2. 21:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem úgy hangzik, mintha csak azért látogatott volna meg.
2012. júl. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!