Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem, megbántott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, megbántott a barátnőm. Túlreagálom? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akivel ismerünk egy srácot. Én beleszerettem ebbe a pasiba, a barátnőm viszont nem tartja semmire, már régen se nagyon nézte sokba. Valahol igaza van (pl kocsmába jár, nem tanul mindig rendesen, stb) és elmeséltem neki, hogy én viszont szerelmes lettem belé. Csak legyintett, hogy "majd kinövöd".. már ez is rosszul esett :S tényleg nagyon tetszik ez a fiú, és tényleg mély érzéseim kezdenek kialakulni iránta.

most eldöntöttem, hogy nem nagyon beszélek a fiúval, mert félek, rájön, mit érzek (szinte az arcomra van írva ilyenkor)... eddig sem akaszkodtam rá soha, de most téyleg hozzá se szólok. viszont a barátnőm meg sokszor fejezi ki, mennyire lenézi a fiút, és kezd zavarni.

ma nagyon rondán rápirított a srácra, tényleg nagyon paraszt módon. közöltem vele, hogy néha nagyon paraszt tud lenni, nem csak ezzel a pasival, de egyébként is. erre megkaptam, hogy attól ő még nem paraszt, mert én nyalom a s*ggét. (a pasiét..)

én rohadtul nem nyalom a seggét pedig :/ direkt hozzá se szólok. az esik rosszul, hogy elmondtam neki, hogy hogy érzek, és ilyeneket mond.

szerintetek jogos a dühöm, vagy nem?

köszi, ha valaki válaszol.

16/L


2012. ápr. 3. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ó, gyermeki lélek... tényleg kinövöd. Meg a barátnődet is. Mindent kinőttök majd.
2012. ápr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 lila nyuszi ***** válasza:
Jogos, hagyd a pi.csbá a "barátnődet"...
2012. ápr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 lila nyuszi ***** válasza:
Na ezt jól elírtam. :D
2012. ápr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:D hát azt hiszem, tényleg jogos volt...

első: remélem, tényleg kinövöm ezt a szerelmet, mert kínoz a dolog. a barátnőmet is szeretném kinőni, ugyanakkor hiányzik...

2012. ápr. 3. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!