Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak-e ismét?

Figyelt kérdés
nagyon tetszik egy srác, és életembe most írtam rá először facebookon.. nagyon gáz volt szerintem, mert amúgy élőbe még sose láttuk egymást, mert most megyünk középsuliba. szóval ráírtam, oké beszéltünk pár dologról de ennyi. szerintetek rá írjak megint, mert hát megint én írnék rá. és ha igen akkor milyen témát hozzak fel. L
2012. júl. 2. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
ne írj hanem szeresd a testét
2012. júl. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélgessetek a speciális relativitás elméletéről! :D
2012. júl. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi, hasznos válaszok :D (Y)
2012. júl. 2. 22:43
 4/10 anonim ***** válasza:
Írj. Aztán majd jön magától.
2012. júl. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és ha megint leégetem magam valamivel?
2012. júl. 2. 22:47
 6/10 anonim ***** válasza:
Hasonló volt az én helyzetem is. Amíg vissza ír addig nincs gond mert addig nem zárkozik el a beszélgetéstől. :) Ha meg nem ismeritek személyesen egymást akkor beszélj meg vele egy talit hisz nyár van mindenkinek van egy szabad órája..;)
2012. júl. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen, visszaírt, de nekem még sose volt barátom, és egy találkozó kérésén már látszik, hogy tetszik nem? akkora szerencsétlen vagyok xdd
2012. júl. 2. 23:00
 8/10 A kérdező kommentje:
és ha elmondja a barátainak hogy ez a csaj megkérdezte hogy találkozunk-e, és kinevetnek? félek tőle, hogy nevetség tárgya leszek.
2012. júl. 2. 23:02
 9/10 anonim ***** válasza:
És mi a baj azzal ha látszik hogy tetszik? Már most tudja. Ha rámír egy csaj és nettó hülyeségeket ír (bocsi, ne vedd személyesnek) akkor tudom hogy vagy tetszem neki csak zavarban van, vagy nem több 8évesnél.
2012. júl. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem veszem annak :D igen, hülyeségeket írtam, de attól h sejti vagy már tudja hogy tetszik nekem attól még én nem biztos hogy tetszek neki. :D szóval akkor milyen témákat vessek fel ha beszélek vele?
2012. júl. 2. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!