Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok, és van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 éves vagyok, és van egy EMO-s fiú (de én nem vagyok Emo-s), és nagyon tetszik nekem, de nem tudom hogy közeledjek hozzá. Vagyis tippeket akartam kérni, hogy hogyan közeledhetnék hozzá?

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 10:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
ha lány vagy akkor fölösleges mert úgy is b*zi a gyerek
2012. júl. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%

TE ARANYOM SEHOGYAN NE KÖZELÍTSD MEG!

Irány a szoba, mesekönyv, és majd 4 év múlva gyere feltenni ezt a kérdést!

2012. júl. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Próbálj meg vele barátkozni.de gondolom nem egykoru veled a fiu.
2012. júl. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
34%
Bazz! Megnéztem tényleg 12 éves! Azt a k@rva...
2012. júl. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%

Ha már lehet jogsid gyere vissza. Addig pedig kocc!

Vannak szép képekkel illusztrált mese oldalak. Na ott a helyed!

2012. júl. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%

Szia!

Az, hogy emo, nem jelent semmit. Ugyanúgy kell vele bánni, mint minden más fiúval. Viszont ez az "ugyanúgy" ez kortól függ. A srác hány éves?

2012. júl. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hatoska!

Olvasd csak el mit írtál! Mondjuk nekem tetszik de gondolom nem egészen ezt akartad írni :-)


"Az, hogy emo, nem jelent semmit. Ugyanúgy kell vele bánni, mint minden más fiúval"

2012. júl. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
de most komolyan csalyok ( vagyis közületek a legtöbb)! Én azt kértem, hogy aggyatok tippet. nem azt hogy csesszetek le!!! Szóval ha nem valami közeledési módszert akartok adni, akkor ne írjatok semmit légyszi. és amúgy a fiú 1 hónappal és 11 nappal idősebb nálam! és közi hatoska.
2012. júl. 3. 21:41
 9/13 anonim ***** válasza:

megint 6:

hát, én a helyedben elmennék egy olyan foglalkozásra, szakkörre, ahova ő is jár. ott meg néha-néha beszélgethettek, aztán lehet több is. de először az első lépést kell megtenned.

én kb ugyanígy voltam egy sráccal, egyik nap mondtam, hogy várnom kell, és benntmaradtam vele a suliba. azóta beszélgetünk (jó, ez sokkal összetettebb, de mondjuk így volt)

2012. júl. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Jó-jó!!! Köszönöm, de erre én is gondoltam, de mivel hogy nem egy suliba járunk, ezért nem tudok ilyesmit csinálni!!!
2012. júl. 14. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!