Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan állnátok bosszút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan állnátok bosszút egy olyan tizen éves lányon akit csak látásból ismertek, és kamu dolgokat terjeszt rólam?

Figyelt kérdés
Én fiú vagyok.

2012. júl. 3. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
ja elkapnám és bosszúból megerőszakolnám :D
2012. júl. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sehogy. Nem foglalkoznék vele. Csak röhögnék egy jót és kész. Egy pletyka csak addig érdekes amíg a sértett is lovagol rajta..Ha senki nem reagál,nincs értelme a pletykának.
2012. júl. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Eddig nem foglalkoztam vele,de még is sokan rajtam röhögnek.
2012. júl. 3. 12:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Megvárnám a hazaúton és elbeszélgetnék vele.
2012. júl. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 jin ***** válasza:
Miket terjeszt?
2012. júl. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Amiket terjeszt az pont elég ahhoz hogy mindenki lenézzen.Pontosabban terjesztik.
2012. júl. 3. 15:07
 7/9 A kérdező kommentje:
*terjesztenek
2012. júl. 3. 15:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Vedd el a bringáját és add le a MÉH-be!
2012. júl. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
...vagy húzd meg a haját!
2012. júl. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!