Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fitymámon fehér foltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fitymámon fehér foltok vannak. Kicsit megijedtem, hogy lehet e ez LSA (lichen sclerosus et atrophicus)?

Figyelt kérdés

Nem összefüggő a fehér felület. Nincs kiszáradva a bőr. Kinézetre nem olyan mint a Fordyce foltok, de ha megnyomom, ugyanaz az "összeroppanós" érzet van, mint egy faggyúmirigynél.

Szerintetek mi lehet?

EE, láttam több topicban hozzászóltál már, ha olvasod, várom a válaszod...


2012. júl. 3. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:

a pöttyös az igazi


roszz a téma apuci


EEE

2012. júl. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mi lene ha elmennél egy orvoshoz???
2012. júl. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 okoska31 ***** válasza:

nem tudom, ki EE, de mosod rendesen a farkad? Nekem "túrónak" tűnik.


Fityma hátrahúz, és úgy is megmos.

2012. júl. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a makkon szokott turo lenni nagyokos


meg a turos batyún

2012. júl. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 okoska31 ***** válasza:

hát bocs utolsó, ezen látszik, hogy nekem nem volt még, és nem szokásom mások farkát nézni...


egyébként meg át is ragadhatna, szerintem, de mindegy.


Viszont az orvos nem egy rossz ötlet, pláne, ha már arra vetted a fáradtságot, hogy kikeresd a latin neveket:) (ha meg orvostanonc vagy, akkor nem kommentálnám, hogy kollégák helyett a gyik-en próbálkozol.)

2012. júl. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 okoska31 ***** válasza:
egyébként a "túró" szerintem a makk alatt tud összegyűlni, nem a makkon.
2012. júl. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!