Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet a pénisz bőrén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet a pénisz bőrén fehéríteni?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogyvan ez de a péniszem bőre majdnem hogy fekete...........17/F vagyok és le akartunk feküdni barátnőmmel(ő 16/L) és mikor elővettem megijedt és kérdezte mitől "fekete". légyszi segítsetek....hogy lehet bőrt fehèríteni?

2012. júl. 3. 18:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%

ott mindenkinek barnább te kis csacsi


18L

2012. júl. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 VaracskosMókus ***** válasza:
HIPÓ!!
2012. júl. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

egyeske Te miről is beszélsz???

Michael Jackson sokat tudott volna erről beszélni, mert különböző eljárásokkal fehérítették a bőrét.

Marhaság ilyenen görcsölni, nem nézegetni kell.

2012. júl. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt neki, hogy a kipufogócső eldugult, és gyors módszer kellett.
2012. júl. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
hipó
2012. júl. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Pontosan, kérdezd jackot!
2012. júl. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ecet
2012. júl. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%
Fehér kül-beltéri Cellcolor!
2012. júl. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ennyi idiótát........pedig reméltem hogy normális emberek is vannak itt.....jó az persze egy dolog azoknak ez nem is szól akik még ugy viszonylag normális válaszokat adtak..........de ha valami magamon nem tetszik akkor mért kell elhülyülni.........pl.: valamelyikőtöknek van egy anyajegye ami épp nem tetszik azt eltávolíttatja az akinek olyan fokon nem tetszik........na ez alapján légyszi normális válaszokat
2012. júl. 5. 00:28
 10/14 A kérdező kommentje:
az első válaszolónak meg........azt tudom.....de nem szinte fekete.....jó picit latinos a bőröm de hogy feka dákó dukáljon mellé azért azt nem emésztem meg
2012. júl. 5. 00:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!