Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavarbaejtő, kinos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarbaejtő, kinos a szerelem és a szex témája?

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
már akinek.
2012. júl. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem az
2012. júl. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Itt név nélkül senkinek sem az, de valamiért szemtől-szembe nem szívesen beszélnék senkivel se a szexről. Rettentő kínosnak érezném.
2012. júl. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem tudom mitöl függ, a 2. vagyok, én a nagymamámon kivül nem ismerek olyat akinek kinos a téma

egyébként annyira természetes dolog, és nagyjából mindenki csinálja, aki ugye korban megengedheti magának

akkor miért ne lehetne róla beszélni

de mondjuk, nyilván azt is tiszteletben kell tartani aki nem szivesen beszél róla

egyébként az ok az lehet, hogy válaszoljak a kérdésedre: hogy minden vallás bünös dolognak tartja, és valahogy ugy alakult, hogy ez tabu téma és sok emberben ez még bent van lehet azért mert szégyenlös, vagy olyan neveltetésben részesült, (ami egyébként nem feltétlenül baj) hogy az ilyen dolgokat nem kell kiteregetni vagy hasonlók, de ezért is jó, hogy van egy ilyen oldal ahol arctalanul, névtelenül mindenki felteheti az ötfoglalkoztató kérdést, mert fontos, hogy a problémákra megoldást találjunk ezen a téren is, nehogy aztán mégnagyobb probléma kerekedjen

2012. júl. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

az egyedüli az a 4. aki válaszolt a kérdésemre.

azt mondod hogy mert bünös dolog volt régen de már nem az és a szülők sem nevelik ezt a gyerekekbe.


én az alsóbb korosztájra gondoltam.

mindenkit akit ismerek az általános iskolában nehezen beszélnek a szerelemről.

2012. júl. 3. 21:48
 6/7 A kérdező kommentje:
kínosnak tartják a szerelmet
2012. júl. 3. 21:48
 7/7 anonim ***** válasza:

a 2. és egyben 4. vagyok

az áltsulisok szerintem még kicsik hozzá, vagy nem tudom (10 éve maradtam ki) de abban az idöben olyan 7.-8. körül már nem volt cikis, elötte meg nem foglalkoztunk vele, vagy nem tudom, volt mindig mindenkinek aki tetszett, de azt megbeszéltük igy egymásközött a öribarikkal, de én pl a szüleimmel is, hogy ez másoknál hogy müködik, meg a mai világban hogy müködik - nem tudom, de remélem az általános iskolásoknak még csak elméleti tudásuk van a szexröl

2012. júl. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!