Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó lány barátom,mindent megbeszélünk egymással.De soha semmit nem akartunk egymástól (és ez tényleg így van)Egyébként egy nagyon okos és szép lányról van szó,4 évvel idősebb nálam és nagyon éretten gondolkodik.

Neki volt barátja,én pedig nagyon szerelmes voltam/vagyok egy lányba,szóval ezért sem volt ez több barátságnál!


Pár napja voltam nála,egyedül volt otthon.Iszogattunk,beszélgettünk,hülyéskedtünk.

Szóba jött hogy már régen szexeltem, és mondta ,hogy ő is mivel barátja egy ideje nincs.Megkérdezte szexelnék-e vele.Visszautasítottam mivel tudtam,hogy azzal a rövid élvezettel vége is lenne a barátságunknak.

Azt hozzáteszem,hogy nagyon jól néz ki és ha nem lennénk ilyen jó barátok akkor gondolkodás nélkül lefeküdtem volna.

Az igazság az,hogy megfordult a fejemben,hogy belemegyek,de félek hogy rámenne a több éves barátságunk!

Ami rossz lenne,mert tényleg mindent megbeszélünk egymással.(mintha a nővérem lenne)

Szerintetek van rá esély,hogy ha lefeküdnénk egymással akkor ugyan ilyen jól el tudnánk beszélgetni?



2012. júl. 1. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
irjál rövidebbet
2012. júl. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jól tetted, h nem tettél vele semmit!

Hidd el, bárki bármit mond, ha tudod, hogy ennél úgysem lenne több kettőtök között, akkor nem éri meg pár perc élvezetért esetleg feladni egy ilyen barátságot! Többet ér ez annál! Tudom, nekem is van egy ilyen nagyon jó lány barátom! Meg amúgy is most ő kapcsolatban van, én meg épp belekezdek egybe...

Szóval jól tetted, h elutasítottad!

2012. júl. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Már eleve az, hogy felajánlotta, hogy feküdjetek le, nem épp a barátság jele... azóta nem változott a viszonyotok, hogy ezt megkérdezte?
2012. júl. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
változott sajnos
2012. júl. 1. 21:35
 5/8 A kérdező kommentje:
abban 100%-ig biztos vagyok, hogy szexen kívül mást nem akar tőlem.
2012. júl. 2. 10:31
 6/8 hellosztok ***** válasza:

na öcsém figyelj rám...

na a helyzet az hogy a lány nem akar csak a barátod lenni ő már unja a dolgot ö úgy akar lenni veled mint egy pasival,

és nem pedig mint egy barát ha meg húzod mibe változtatna?? semmibe mert ő is akarta te is akarod csak félsz hogy a barátságotok rá megy! ez hülyeség szard le úgy se megy rá a barátság ha meg igen akkor most emiatt de ha nem emiatt később más miatt nekem is voltak ilyen lelki társaim és mind el össze vesztem szal... szerintem hagyd a bánatba a barátságot te fiú ő meg lány így látt téged a csajszi! ha tetszik jó teste van minden húzd+

2012. júl. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szedd össze a tökeidet sürgősen, mert nagy szégyen amit művelsz, ránk, férfiakra nézve. Gondolkodj már! A csaj nem akar mást csak szexet, mi ebben a probléma? Lehet vonzónak talál és számára ez teljesen belefér, hogy a beszélgetéseken kívül több is legyen. Menj hát bele. A barátságotokat félted? A barátságnak akkor biztos vége, ha nem fekteted meg, mert így azt fogja gondolni, ő nem vonzó, ő egy férfinak se kell.

Szerintem egyébként az is sanszos, hogy többet is akar szexnél, csak hogyan vallja már be, ha ekkora birka vagy, hogy nem látod. Lényeg, mindenképp közeledj felé, feküdjetek le és utána úgyis kiderül hogyan folytatódjon. Emlékezz, ha visszautasítod, akkor se lesz a barátság olyan mint előtte, valószínűleg pont azért ilyen jó barátnőd, mert tetszel neki. Nincs férfi és nő közt barátság, az egyik számára mindig többet jelent a másik akár bevallja, akár nem.

27F

2012. júl. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van esély rá, de kétséges, hogy össze tudjátok-e hozni. Változik majd az érzelmi kötelék köztetek, de bele kéne menned!
2012. júl. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!