Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hagyja már ott a pasit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hagyja már ott a pasit?

Figyelt kérdés
A barátnőm már kétszer sírt a barátja miatt aki bunkó volt vele és elhanyagolta mert vizsgaidőszaka volt és ezért kevesebbet figyelt rá. Meg nem mutatja ki, hogy szereti és nem is féltékeny más pasikra akivel beszél barátnőm. Nem értem miért jó neki ez a kapcsolat. Én a helyében már rég otthagytam volna. 19/L
2012. júl. 3. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért hagyja ott már vizsga időszaka volt a csávónak és nem bírt rá figyelni emiatt meg mert nem féltékenykedik minden pasira akivel bnőd beszél ? Szerintem óvd a világot magadtól
2012. júl. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De ez nem a te kapcsolatod szal ne szólj bele... Amúhy meg gondolom szeretik egymást
2012. júl. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mert szereti.
2012. júl. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez kamukérdés. Ilyen nő nincs! Vagy egyeseknek ez jelenti a bunkóságot? Hogy vizsgaidőszakban nem ér rá szegény, meg nem öli meg a féltékenység, ha a csaj szóbaáll valakivel.


Értelmet nyert a "csajok a bunkó pasikra buknak" kifejezés. Persze..mert MÁR EZ IS bunkóság nekik. :/ :D

2012. júl. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Különben még kevesebbért is kiverik a balhét, otthagyják a fiúk mostanában. Ez "sajnos" igaz.
2012. júl. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*fiút
2012. júl. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vizsgaidőszakban ne piszkálja már szegény csávót. Hogy nem féltékeny jobb helyeken azt jelenti, hogy bízik a hisztérika barátnődben.
2012. júl. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A csavonak van annyi esze, h vizsgaidoszakba igenis tanul, es nem baxa el a vizsgait, es evvel egyutt a jovoit 1 csaj miatt, akivel 90% h max fel evet lesz egyutt...
2012. júl. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!