Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti pasik meddig birnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti pasik meddig birnátok?

Figyelt kérdés
én olyan lány vagyok aki elvárja hogy a barátja dicsérje pl.szép a ruhád,jol áll ez a frizura ez a bluz.,,szexi vagy szép okos stb. ti mennyi ideig birnátok ki hogy ezt betartsátok őszintén válaszoljatok kőszike előre is.

2012. júl. 3. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
én ezeket a dumákat egy héten egyszer mondom a nőmnek hála isten ennyivel meg elégszik de csak azért mert sok göncöt veszek neki tuti
2012. júl. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha valakit igazán szeretsz akkor ez nem így működik, hanem tök spontán dicséred legalább is én így vagyok vele
2012. júl. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kb. a sírig.
2012. júl. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én csak akkor mondom ha tényleg tetszik.Ez baj?
2012. júl. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kár, hogy ez elvárás egy kapcsolatban. Nincs önbizalma a lánynak esetleg, hogy állandóan meg kell erősíteni? Ezek spontán jönnek, nem lehet óra percre beállítani ezt, hogy na akkor idő van, mi tetszik most rajtam!?
2012. júl. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem elvárom csupán ő kaptatot rá régebben elég gyakran mondta 3 évig tartott manapság már nem mondja talán megunta?
2012. júl. 3. 20:00
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy megunta, lehet átalakult benne valami. Hogy igazából nem fontos ezeket állandóan mindenre mondogatni.


De akkor miért írtad a leírásban, hogy elvárod, hogyha most meg nem várod el? :) Akkor inkább megszoktad, nem? Ezt csak a srác tudja hogy miért nem mondja, mi nem fogunk tudni erre válaszolni.


Mint ahogy fentebb is írtam, meg mások is, ezeknek spontán kellene jönni, nem pedig betartva, erőltetve.

2012. júl. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor ezt az elvárást szerintem felejtsd el! Ennek a dolognak spontán kéne működnie. Képzeld el fordított helyzetben! A pasi elvárná tőled, hogy rendszeresen jókat mondj róla. Ez így kimondva nem lehet nehéz, de belefáradnál, hidd el!
2012. júl. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát ha ezek a jelzők illenek rád akkor akármeddig birnám,de ha nem akkor egy percig sem!:D
2012. júl. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
a kérdésnél rosszul felyeztem ki magam nem elvárom hanem inkább megszoktam s most hogy már nem mondja hiányzik.
2012. júl. 3. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!