Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, unalmas nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, unalmas nektek egy visszafogott lány?

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 14:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Konzervatív. Nem unalmas, ha egyéb érdekeset hamar fel lehet fedezni a kisugárzásában.
2012. jún. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem. :)

Csak lehessen vele(d) beszélgetni, hogy ne csak egyirányú kommunikáció legyen belőle, mert az mind a két fél számára kínos.

2012. jún. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
én is viszonylag visszafogott vagyok,bár azt gondolom,hogy ha tudsz nyitni egy bizonyos fiú felé,az biztosan meglát majd benned valami olyan különlegességet,amit nem talál másban.én is így ismerkedtem,és bejött!:) meg hát szeretik,ha küzdeniük kell azért,hogy megnyílj! :) 18/L
2012. jún. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Egy ideig épp ellenkezőleg. Kihívás, hogy meg kell hódítani. De ha később ugyanolyan visszafogott marad és utána sem akar megnyílni, akkor már igen, unalmassá válik.
2012. jún. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mit jelent a visszafogott. Ha azt, hogy nem lehet vele beszélgetni, mert mindenre csak hümmög vagy bólogat és nem tudja kifejezni magát, vagy nem tud felszabadultan nevetni, akkor nem jó. Ha azt jelenti, hogy lehet vele beszélgetni meg "hülyülni", ugyanakkor ilyen pirulósabb, nyugodtabb életvitelű lány, akkor semmi gond. :)
2012. jún. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem is visszafogottnak tartanak,de ez csak a látszat. Akik ismernek azok szerint nem is vagyok az. Csak nem nyílok meg akárkinek.
2012. jún. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
nem feltétlen, de egy kis vadság-lazaság legyen benne. szerintem a legjobb ha egy nő alapvetően visszafogott, de ha szórakozásról van szó akkor el tudja engedni magát. ha szexről akkor meg pláne
2012. jún. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű. Ebben a semmitérő világban üdítő színfolt, ha valaki visszafogott....
2012. jún. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2012. jún. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem unalmasak. De a szélsőségek egyáltalán nem jók, a másik véglet ,az az állandóan kényszeredetten vihorászós magát túlpörgető kullancs fajzat sem jobb. Visszatérve a nebácsvirágokhoz, elég prűdek tudnak lenni, semmi dögös , semmi erotikus nincs szerintem bennük. Szárazak mint egy kötelező olvasmány. A kettő véglet közt a jó szerintem.
2012. jún. 26. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!