Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodta ezt?

Figyelt kérdés

Nos ezt az álmot egy fiu haverom álmodta(mellesleg nagyon belém zugott,ő mondta)....hármunkrol fog szolni..én(17l) ,ő(x),és egy másik fiu akibe én vok bele zúgva..(ö lesz y)

a lényeg, hogy x megy egy sötét folysón vagy min, és hirtelen egy terembe ér, ahol 3 ember van, az egyik hirtelen eltűnik..aztán tovább megy, egy másik termeben már csak 2, az egyik megint eltűnik, harmadik teremben..megint 3 an..vele együt 4-en.. mikor az egyik megfordul..( ez én vok) 2 hirtelen eltűnik, és ott maradunk ő, én meg a srác aki tetszik nekem(y)...hirtelen kettényílik a szoba, ő az egyik végében, a másik srác a mésik végében...(y)én középen,és rajtam áll a döntés kit választok...ekkor hirtelen a másik oldalon a srác el akar tűnni(y) de én oda ugrok hozzá..és nem tűnik el és összejövünk :)) másik srác meg csöndben le lép,aki álmodta ezt...

Vélemények???Miért álmodhatta ezt 3-unkról???

17l



2012. júl. 3. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Aki tudja értelmezni ezt a baromságot kérem írja meg nekem.

Köszönöm.

2012. júl. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Teljesen érthető a kérdés.


Azért álmodta ezt,mert tudja,hogy a másik srácot szereted :D

2012. júl. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak véletlen... Biztos épp veletek beszélt/talizott előtte, és megnézett valami filmet és ezt összetette az álmában.
2012. júl. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ez csak egy álom. Sok mindent jelenthet de föleg valoszinüleg a félelme volt benne..fél hogy összejössz a sráccal ö pedig elveszit téged..:P
2012. júl. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
biztos, hogy ezt álmodta? nem lehet, hogy csak kitalálta? úgy hangzik. ha igaz akkor az előttem válaszolók leírták, hogy miért.
2012. júl. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
talán azért álmodta mert szereti a nagy szőrös faszokat
2012. júl. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!