Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mostanában folyton a rossz kislányokba leszek szerelmes, vagy legalábbis ők érdekelnek, jönnek be nekem?

Figyelt kérdés
A legutóbbi is olyan volt, hogy fokozatosan levetkőzött nekem, képeken keresztül, először csak ennyit mutatott míg végül már totál meztelne képeket küldött magáról. Amúgy nem rib@nc, ki sem néztem belőle. De olyan jól elvoltunk, a szexchateltünk gyakran és közben megismertük egymást jellemre is, megkedveltem ezt a lükét, ilyenkor mégis mit kéne tenni? Nekem már sikerült felejtenem, megszakítottam vele a kapcsolatot, írtam is neki, hogy ez így már nem jó, mert én többet kezdek érezni, ő neki meg van pasija és hát talán mégis csak van benne egy kis rib@nc hajlam, már magam sem tudom megítélni, mert épp az volt a másik ami miatt megkedveltem, hog yolyan titokzatos volt, egyszer rendes lánynak tűnt, máskor meg egy rib@ncnak.

2012. júl. 3. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem rib@nc? De bizony. Jókora ótvar ribi. Ha neked még ez sem az, akkor mi?
2012. júl. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ma 22:06


Jól van, akkor az, nekem mindegy, kedvelem és kicsit szerelmes is lettem belé, de igyekszem tenni ellene, épp ezért is szakítottam meg vele a kapcsolatot, amúgy is távkapcsolat volt, szóval így lesz a legjobb nekem. Tudom. De mégis aggasztó, hogy azóta is inkább ilyen rossz lányokat keresek, akik hozzám hasonlóan túlfűtöttek szexuálisan. Az sem érdekel, ha pasija van, ha az enyém lehetne egy éjszakára, elnézném neki. Őt viszont épp azért nem akartam, mert így is elég nehéz elfelejteni, annyira megszerettem, aztán ő is írta, hogy szeret, itt már gond volt, tudtam, hogy inkább hanyagolni kell ezt a kapcsolatot, ez már többről szólt, mint szexről, legalábbis a részemről biztosan, ő barátilag szeretett.

2012. júl. 3. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!