Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogy lehetne megoldani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy lehetne megoldani? Tippeket várok

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy szeretnék magamnak rendelni neten Sexshop-ból. A gond az, hogy szüleimmel együtt élek még 3 évig. Ha a futárszolgálat meghozza a csomagot s szól telefonon, vagy postán kapok cetlit, mind meglátják a szüleim. Milyen megoldás létezik, amivel kitudom ezt kerülni s akadálymentesen rendelhetnék? Szexshop kizárt, mert 40 km-re van a legközelebbi :(

2012. júl. 3. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
nem tudod elintézni, hogy ajánlott küldemény legyen? kizárólag csak te tudnád átvenni. vagy egyik haverodnak címezni
2012. júl. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
csak ismersz olyat aki megbízható,,és hozzá is mehet!!!
2012. júl. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Haverokkal nem vagyunk épp ennyire személyes kapcsolatban. De avval van gond, ha ajánlott is, hogy az értesítést megkapom, s ha a szüleim is meglátják az értesítést, megint nem rendeztem semmit.
2012. júl. 3. 22:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyitsz egy postafiókot,és azt a címet adod meg.
2012. júl. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pick pack pont! Olvass utána!
2012. júl. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is az utolsó válaszolóval értek egyet. Jelöletlen csomagban érkezik egy újságoshoz. Átveszed, ott fizetsz és senki nem tudja meg. Rendeltem már én is így. Simán ment.
2012. júl. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az ötlet jó, csak itt is az értesítéssel van baj. "A megrendelt áru Pick Pack Pont átvevőhelyre történő megérkezésekor írásban értesítjük Önt."
2012. júl. 3. 22:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Postafiók vagy ez a pickpack cucc lenne jó..és esetleg emailnem kéne kérned a helyet..am mi kell ennyire?:)
2012. júl. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!