Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha mániákusan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha mániákusan rajongok a fekete hajú, barna vagy feket szemű lányokért? Láttam egyet nem rég újra és beleszerettem.

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 23:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
azokra hajts rá vazze
2012. júl. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
létezik fekete szem?
2012. júl. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor keress magadnak egy fekete hajú, barna, vagy fekete szemű lányt.
2012. júl. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Járj, meg kefélj velük!
2012. júl. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De ritkák amúgy, főleg, amelyik természetes fekete és egyben nem roma is. Igen, létezznek fekete szemük van, totál sötétbarna, olyan, mintha fekete lenne, szerintem az is. Gyönyörűek. Utoljára még tavaly októberben fogtam ki egyet a buszon, szemeztünk, de volt pasija sajnos. :/ A mostanit meg haverom mutatta képen, vele jár egy suliban és neki is bejön nagyon, én nem szeretném elcseszni az esélyeit, de ismét ráébresztett, hogy mennyire imádom az ilyen külsejű lányokat.
2012. júl. 3. 23:43
 6/11 anonim ***** válasza:

Olyannyira létezik, hogy nekem is fekete szemem van (és nem vagyok roma). De a hajam padlizsán hozzá.


24/N

2012. júl. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Olyannyira létezik, hogy nekem is fekete szemem van (és nem vagyok roma). De a hajam padlizsán hozzá.


A padlizsán sötétlila.... Szép lehetsz.

2012. júl. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerelemben, háborúban mindentsz szabad. Ha haverod eddig nem csinált semmit, akkor itt a te időd!
2012. júl. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az a 7-es válaszoló egyéni szociális problémája, hogy nem látott még szép festett hajat. A padlizsánszínű hajfesték kb így néz ki: [link]
2012. júl. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2. vagyok amúgy nekem is nagyon nagyon sötét barna a szemem szinte fekete de akkor se mondanám feketének ..:D
2012. júl. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!