Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a barna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a barna szemű, alacsony, sötétbarna vagy fekete hajú lányok jönnek be, de nagyon? Imádom őket!

Figyelt kérdés

2012. máj. 1. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
nem tudom, de pont ilyen vagyok en is :)
2012. máj. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ööömm...mert ilyen az ízlésed..?! :D
2012. máj. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én is a barna, vagy nagyon sötét szemű, barna vagy fekete hajú nőket szeretem, de én a velem majdnem egy magasakat. mondjuk a 160-168 cm-es csajokat.


ezt a génekre is lehet fogni, a tudatalattira is, az asztrológiára, az előző életedre .... stb amelyiket el fogadod. De mindegyik ugyan azt az eredményt adja, bármelyikben is hiszel.


én például meg szoktam nézni azon nők születési időpontját akik tetszenek, és mindig azt találom, hogy kettőn között mindig van szexuális vonzalomra utaló fényszög...... ez asztrológia

2012. máj. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

13:17-es vagyok

ugy ertem, hogy barna szemu,barna haju es alacsony vagyok

Kosz, hogy imadsz :)))))

2012. máj. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mert ilyen vagyok énis! :DD
2012. máj. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na az okké hogy alacsonyabb sötétbarna fekete hajú csaj.. és alakra? alakra legyen sovány teltkarcsú vagy husos?
2012. máj. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

14:49-es vagyok

kedves kerdezo, csak vicceltem! :P

2012. máj. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!