Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet vény nélkül kapni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet vény nélkül kapni gyógyszertárban esemény utáni tablettát? 120-órásat.

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 07:51
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Persze, úgyhogy ne félj, nyugodtan szexelj védekezés nélkül...Van 300 órás is!!!
2012. júl. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
minek írsz választ ha ekkora bunkó vagy?. :)--.--'
2012. júl. 4. 08:10
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amennyire én tudom esemény utánit nem lehet vény nélkül kapni, csak a nőgyógyász tudja felírni:S 22/F
2012. júl. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

Ó nem, távolról sem vagyok bunkó :)

Ez a gyk-s énem!

2012. júl. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugy tudom hogy doki irja fel azaz ha esemény utánit akarsz akkor ne habozz futás a dokihoz mielött késő lesz az esményutánihoz
2012. júl. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vény nélkül nem lehet kapni. Nem kell nőgyógyász, az ügyeletes orvos is felírhatja.
2012. júl. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csak úgy gyógyszertárban nem fognak adni, ha csak nem dolgozik ott valami rokonod. Egyébként én csak 72 órásat ismerek, erről szerintem lecsúsztál...

Inkább terhes tesztet vegyél majd.

Ha nem voltál közép időben, akkor ne aggódj feleslegesen.

[link]

2012. júl. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hormont sosem adnak ki vény nélkül.
2012. júl. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,azért gondoltam mert írnak róla mindent.. remélem még nem csúsztam le.De nem is értem mert védekeztünk.Megjött és aztán elmúlt. :( azóta semmi a mellem pedig feszít
2012. júl. 4. 09:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Megjött? Mennyi ideig volt?
2012. júl. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!