Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeretett?

Figyelt kérdés
Volt egy srác, akivel sulin kívül nem is igen beszélgettünk. Érdekes, de már egy ideje szemeztünk, mosolygott rám, kereste a társaságomat. Gondoltam, hogy tetszem neki, csakhogy összejött egy másik lánnyal. Sokszor találkoztunk velük a városban is, de ő akkor is rám mosolygott. Még egy koncerten is összefutottunk, a csaj is észrevette, hogz engem néz. Ezek után megpróbáltam kerülni, de nem ment, mert az osztálytársam. Idén végeztük el az általános sulit, mindenkitől külön búcsúztam el. Neki vettem még csokit is, de csak a lépcsőnél kaptam el. Puszit akart adni érte az arcomra, de én nem bírtam ki és megöleltem. ő is egyből áttölelt és nem is akart elengedni. Én löktem el magamtól, mikor jött a csajának a barátnője. Így búcsúzott el tőlem:Ne félj, majd még találkozunk. Szerintetek engem szeretett vagy azt a lányt? Egyáltalán minek járna valaki olyasvalakivel, akit nem szeret?
2012. júl. 4. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Az utolsó kérdéseddel megválaszoltad magadnak a kérdést. Ergo ha őt szereti, akkor téged nem. Majd elmúlik, általános iskolában nem lesz még lamúr, a gimi hozhat érdekesebb dolgokat már. :)
2012. júl. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Scotty97 ***** válasza:
De lehet, hogy csak "állbarátnő", és téged akart féltékennyé tenni.
2012. júl. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De ha ,,állbarátnő" lett volna,akkor elhagyja őt,nem?
2012. júl. 4. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!