Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy valaki szakítás után 2hétre becsajozik, féléves kapcsolat után, elvileg szeretett és én dobtam, összevesztem vele, azóta félév telt el és több lányt hülyít, velem vesztette el a szüzességét ( és énis vele )?

Figyelt kérdés
van rá esély hogy még szeret ?:S övönalulian viselkedtem vele :/ és ott vannak a haverjai akik már teli beszélhették a fejét ellenem ugyanis nem bírtak..én még mindig szeretem , mindennap eszembe jut és hiányzik..
2012. márc. 3. 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha már csajozik,akkor nincs rá esély szerintem...Hagyd békén ... :S
2012. márc. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hagyd a francba..keress mást! :) tanulópénznek jó volt..:)
2012. márc. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Most tulajdonképpen hány kérdést tettél fel?:D Normális egyébként. Így akar elfelejteni. És nem fog menni neki. De majd rájön.
2012. márc. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát, sok idő telt el. Ha megint összejönnétek, akkor is maximum egy alkalom lenne. Keress mást.
2012. márc. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

még is meddig várjon?? évekig? erre nincs szabály!


és az hogy feledni tudjuk a másikat illetve nem gondolni rá arra a legjobb egy másik ember

2012. márc. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tudok válaszolni, de ahhoz meg kéne tudnom menyni idősek vagytok (van 2 ismerősöm, 1 év járás után szakítottak és együtt veszítették el a szüzességüket... 13 évesen...) úgyhogy kéne a korod.


Én jártam egy fiúval, szakítottunk, de én halálosan szerelmes voltam belé. 2 év 2 hónapot vártam rá, és most vagyunk együtt másfél éve (és örökre tervezünk)Szóval semmi nem reménytelen.


És még egy dolog. Fél év járás nem nagy dolog. 1 év járás se. És szerintem a mi másfél évünk se az, mivel ez csak a töredéke a majd együtt töltött időnek. Lehet még túl gyerekek vagytok. De még bármi megeshet.


16/L

2012. márc. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha más csajjal van nem szeret, nem nincs esélyed, ezt buktad, miért olyan nehéz felfogni ... 21
2012. márc. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ő 16 én 17 , tudom nem nagy dolog félév , nyáron 1hónapig nem tudtunk találkozni várt rám , nem csajozott akkor (ahogy tudtam , sokat veszekedtünk mindig kibékültünk . viszont a végén nagyon túlléptem a dolgokat veszekedés terén , féléve nem beszéltünk már :S de akkor haragudtam rá :S viszont most egy olyan lányt hülyít aki 2évvel fiatalabb nála ráadásul nekem lehordta mindennek ..
2012. márc. 3. 20:02
 9/11 A kérdező kommentje:
azt meg kihagytam hogy van a legjobb haverja meg annak a bnője akik nem bírnak és állandóan belefolytak a dolgokba, amik egyáltalán nem tartoztak rájuk , legutóbbi veszekedésnél is ...
2012. márc. 3. 20:04
 10/11 anonim ***** válasza:

Te cseszted el. Most örökké sírnia kellene utánad?

Ha így viselkedtél vele, akkor talán joggal nem bírtak a barátai.

2012. márc. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!